Czwartek, 6.08.2020, Imieniny: Slawa, Jakub, Stefan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2019/2020

Piłka nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Pogodne zabawy na Kalbarze - zobacz fotorelację

16.07.2020, 14:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Pogodne zabawy na Kalbarze - zobacz fotorelację
Fot. Adrian Sajko
Wczoraj na torze wrotkarskim odbyła się impreza dla najmłodszych – Kalbar na okrągło, czyli gry i zabawy dla dzieci. Było bardzo dużo słońca i jeszcze więcej radości na twarzach uczestników, którzy chętnie uczestniczyli we wszystkich atrakcjach.

Środowe popołudnie na Torze Kalbar było bardzo wesołe i aktywne, a to za sprawą wielu atrakcji przygotowanych specjalnie z myślą o najmłodszych bywalcach tego obiektu.

– Na ten dzień został rozstawiony specjalny tor przeszkód, który można było pokonywać na rolkach, wrotkach, rowerkach biegowych czy hulajnogach. Były one do dyspozycji na miejscu, jeśli ktoś nie miał sprzętu czy kasku – informuje Krzysztof Fedak z działu organizacji imprez MOSIR. – W razie potrzeby pomocą służyła instruktorka, która pokazywała jak pokonywać poszczególne przeszkody czy bezpiecznie poruszać się na torze.

Właśnie na torze wrotkarskim odbyły się pierwsze tego dnia zawody – przejazd przez tor przeszkód. Kolejne zmagania miały miejsce na boiskach wielofunkcyjnych, gdzie odbył się m.in. konkurs rzucania frizbee do celu. Kolejną atrakcją był tor do kręgli, z którego można było korzystać przez całą imprezę i na którym również odbył się konkurs. „Strzały piłką na bramkę” cieszyły się dużym zainteresowaniem, podobnie jak slalom i strzał na bramkę do unihokeja. Każdy uczestnik dostawał słodkości w nagrodę za wzięcie udziału w konkursach.

– Nowością, którą zaprezentowaliśmy w trakcie tego wydarzenia, jest stół do teqball – dodaje Krzysztof Fedak. – To innowacyjna i nietypowa gra, która bazuje na elementach piłki nożnej i pozwala rozwijać umiejętności piłkarskie. Na co dzień ze stołu można skorzystać w Hali Sportowo – Widowiskowej, gdzie jest jedną z atrakcji na strefie gier i zabaw, do której zapraszamy od poniedziałku do piątku od godz. 9 do 12.
 
W sobotę, 25 lipca, na Torze Kalbar odbędzie się duży festyn dla całych rodzin – Dzień Bezpiecznego Kierowcy. Więcej informacji na ten temat wkrótce.
 
Zapraszamy do uczestniczenia w pozostałych wydarzeniach w ramach Wakacji z MOSiR-em. Więcej szczegółów na stronie MOSiR.

 

 

MOSIR

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / Gry i zabawy na Kalbarze ( zdjęć 64 )
Dodano: 2020-07-16 | Fot. Adrian Sajko
0

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.