Poniedziałek, 10.08.2020, Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2019/2020

Piłka nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Czy Olimpia otrzyma licencję na grę w 1 lidze?

15.07.2020, 11:15:00 Rozmiar tekstu: A A A
Czy Olimpia otrzyma licencję na grę w 1 lidze?

W miniony poniedziałek , Witold Wróblewski prezydent Elblaga, poinformował pisemnie klub Olimpii Elblag, że rozpoczął się proces planowania montażu instalacj do podgrzewanej murawy na stadionie miejskim przy Agrykola.

 

Na stronie klubu  zksolimpia.pl  zamieszczona została informacja:

"W ten sam dzień ZKS Olimpia Elbląg wysłał prośbę do Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Komisji Licencyjnej, o umożliwienie przedstawienia dokumentacji niezbędnej do otrzymana licencji na grę w 1. Lidze oraz możliwości przystąpienia do gry w barażach. Wczoraj (14.07) Klub otrzymał decyzję od PZPN, która informuje o konieczności skompletowania całej dokumentacji do najbliższego piątku (17.07).

 

Pragniemy podziękować Panu Prezydentowi Wróblewskiemu za podjęcie tak ważnej decyzji, która nie tylko daje możliwość podniesienia poziomu sportowego w mieście, ale także pomoże w dalszym rozwoju wychowanków Akademii Olimpii Elbląg. Ponadto ta inwestycja jest kluczowa w kontekście przyszłości 2. Ligi, gdyż już niebawem także na tym poziomie rozgrywkowym posiadanie podgrzewanej murawy będzie obowiązkowe.

 

Do końca sezonu pozostały 3 spotkania (Stal Rzeszów, Legionovia Legionowo, Garbarnia Kraków), a Klub z dorobkiem 47. punktów wciąż znajduje się w strefie barażowej i ma duże szanse na walkę o awans. Brakuje już naprawdę niewiele, a aktualna kadra może jeszcze sprawić miłą niespodziankę wszystkim Olimpijskim Kibicom, za co mocno trzymamy kciuki i kibicujemy do ostatniego gwizdka".

 

 

Źródło zksolimpia.pl

kerim

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (7)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ Jajnosik
  Środa, 15.07

  Czy to miasto porąbało, w kasie miejskiej bieda, oszczędności gdzie się da a tu dla garstki kopaczy którzy chwały i reklamy raczej miastu nie przynoszą taka inwestycja??? Pytam Panie Prezydencie co z dziećmi trenującymi w MOS TRUSO, gdzie zostały zredukowane godziny pracy trenerów (w ramach oszczędności) ?!?!?!!! Nie miał Pan odwagi przyjść na spotkanie z rodzicami tych dzieci, wcale się nie dziwię bo argumentów po stronie tej głupiej decyzji brak a tu taka inwestycja??????? Proszę o coś mądrego bo nie ogarniam.

 2. 2
  +1
  ~ EBląg
  Środa, 15.07

  "pomoże w dalszym rozwoju wychowanków Akademii Olimpii Elbląg"....a co z pozostałymi sportami!!!!! Ilu piłkarzyków gra gdzieś wyżej, o ilu słyszała POLSKA???? Dramat i degrengolada tego miasta pod obecnymi rządami trwa w najlepsze.

 3. 3
  +4
  ~ Pani
  Środa, 15.07

  Nie awansują bo klub nie ma pieniędzy i dlatego przegrywają. Sprzedali ludzi a teraz juniorzy młodzieżówka gra ... Tyle w temacie, Sprzedają mecze ,żeby kasa na koniec się zgadzała. A szkoda bo jakiś tam potencjał mają do gry.

 4. 4
  +3
  ~ kez
  Środa, 15.07

  Będzie podgrzewana płyta boiska, a piłkarzy nie będzie. Po co "piłkarzykom"taka I ligowa murawa? Lepiej zainwestować w sport młodzieżowy i zajęcia pozaszkolne. Baza w szkołach jest, która nie jest w pełni wykorzystywana. Widać że w UM z pomyślunkiem jest nie najlepiej, ale nie dziwota bo dziennikarz dyrektorem sportu jest / a czy konkurs się odbył ? /. Jak w Elblągu jest tak jak jest, czyli nijak, to sport powinien zostać dołączony do departamentu edukacji. Byłoby i taniej i sprawniej w zarządzaniu, tylko że odpowiednich osób brak.

 5. 5
  0
  ~ Elblag
  Czwartek, 16.07

  ~TEZ...są odpowiedni ludzie, tylko nie chcą wchodzić w to bagno, Bogdan T., elbląski trener triathlonu, przez chwilę był blisko i co, jaki efekt????

 6. 6
  0
  ~ widz
  Czwartek, 16.07

  Po co wydawać pieniądze na drużynę która przegrywa mecz za meczem albo trener słaby albo drużyna słaba i do kitu. Po co nam taki team aż wstyd

 7. 7
  0
  ~ Dudi
  Piątek, 17.07

  Pic na wodę fotomontaż.Płyta to jest melodia przyszłości i obowiązek lada dzień w 2 lidze.Na 75 lecie zespół został rozgoniony z braku zainteresowania prezydenta Olimpią.Nie może tak być z najstarszym klubem w regionie,że miasto jes sponsoruje 16 % p a sponsorzy 84 %.Odwrotnie albo chociaż 50 na 50.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.