Poniedziałek, 10.08.2020, Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2019/2020

Piłka nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

OLIMPIA DZIĘKUJE PIŁKARZOM ZA PIĘKNE CHWILE

02.07.2020, 18:20:00 Rozmiar tekstu: A A A
OLIMPIA DZIĘKUJE PIŁKARZOM ZA PIĘKNE CHWILE
fot. Adrian Sajko

Klub Olimpii Elbląg , opublikował na swojej oficjalnej stronie listę piłkarzy z którymi nie przedłużono kontraktów oraz poinformował o budowaniu zespołu na kolejny sezon.

Z dniem 30 czerwca 2020 roku kończą się umowy części zawodników naszego klubu. W ostatnim czasie prowadzone były rozmowy na temat ich przyszłości.

 

Zarząd Olimpii zdaje sobie sprawę, że po podjęciu trudnych decyzji związanych z przyszłością Klubu, nadszedł czas budowy nowego zespołu na kolejny sezon. W związku z tym postanowiono, że Klub przedłuży umowy o dalszą współpracę tylko z tymi zawodnikami, którzy są w pełni zdrowi oraz wyrażają chęć pozostania w Olimpii na kolejny sezon. Zdecydowano nie wiązać się dodatkowym aneksem do umowy z zawodnikami na jeden miesiąc gry, z wyjątkiem piłkarzy wypożyczonych.

Wszyscy piłkarze do końca sezonu, czyli do 31 lipca, nadal są uprawnionymi do gry w barwach Olimpii, z wyjątkiem czynnego brania udziału w rozgrywkach. Kilku wymienionych poniżej piłkarzy otrzymało ofertę dalszego pobytu w naszym Klubie i w każdym momencie mogą dołączyć do zespołu, jeśli tylko dojdziemy do wspólnego porozumienia.

 

Lista zawodników, którzy nie podpisali umowy z klubem na dzień 30 czerwca 2020 roku:

Sebastian Madejski – w Olimpii Elbląg od października 2018 roku. Dla klubu rozegrał 47 spotkań i 14 z nich zakończył z czystym kontem.

Michał Kuczałek – spędził przy Agrykola 8 dwa lata, w barwach Olimpii zagrał 59 meczów i zdobył dla niej 11 bramek.

Michał Miller – autor 7 bramek i 2 asyst w sezonie 2019/20. Żółto-biało-niebieskie barwy reprezentował jeden sezon.

Damian Szuprytowski – popularny Mały drugi raz w karierze żegna się z Olimpią Elbląg. 31-letni pomocnik w tym sezonie (2. Liga + Puchar Polski) zanotował 9 bramek oraz tyle samo asyst. W przyszłej kampanii będzie występował dla trzecioligowej Raduni Stężyca.

Cezary Demianiuk – wychowanek Pogoni Siedlce dołączył do Olimpii w zimowym okienku w lutym 2019 roku i zagrał dla niej 42 spotkania. Ten sezon zakończył z liczbą 4 goli i 5 asyst.

Przemysław Brychlik – ex-napastnik ROW-u Rybnik opuszcza Elbląg po roku gry. Ma na swoim koncie 4 trafienia i 3 asysty.

Oleksij Prytuliak – ukraiński pomocnik na długie lata będzie pamiętany przez kibiców Olimpii, głównie dzięki bramce przeciwko Elanie Toruń, która w ostatnich minutach meczu dała utrzymanie w 2. Lidze. Łącznie 34-krotnie reprezentował żółto-biało-niebieskie barwy i 5 razy trafiał do siatki rywali.

Bruno Żołądź – jego karierę w klubie z Elbląga pokrzyżowała kontuzja więzadeł krzyżowych, której nabawił się w ostatnim meczu 2019 roku przeciwko Elanie Toruń. Łącznie z tym spotkaniem wystąpił dla Olimpii 19 razy.

Maciej Rozumowski – wychowanek Olimpii, który dla zespołu seniorskiego wystąpił w 22 meczach.
 
Wszystkim zawodnikom bardzo dziękujemy za godne reprezentowanie Olimpii Elbląg oraz życzymy powodzenia na dalszej drodze piłkarskiej kariery. Będziemy o Was pamiętać!

 

 

Daniel Morys, Oskar Ryk oraz Michał Bednarski przedłużyli swoje wypożyczenia do końca trwających rozgrywek.

Pozostali zawodnicy, którym kończyły się kontrakty, przedłużyli swoje umowy z klubem do końca czerwca 2021 roku.

 

Źródło:zksolimpia.pl

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ wicia
  Piątek, 03.07

  Ten sezon II liga, a od następnego III liga wita Was. I nie jest to tylko wina koronawirusa? Tak się kończą prowizorki w prowadzeniu jakiejkolwiek działalności. Żal, żal tylko żal ...

 2. 2
  +5
  ~ kek
  Piątek, 03.07

  Gruby rozwali ten klub, wyprzedał połowę podstawowego składu. W następnym sezonie spadek tragedia, z takim podejście to można grać w Wojewódzkiej okręgówce, a nie na stopniu centralnym...

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.