Piątek, 18.09.2020, Imieniny: Irena, Stanislaw, Józef
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2020/2021

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Piłka Ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Już dziś gry i zabawy na Kalbarze

15.07.2020, 13:15:00 Rozmiar tekstu: A A A
Już dziś gry i zabawy na Kalbarze
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza już dziś w środę (15 lipca) wszystkie dzieci wraz z rodzicami i opiekunami na wakacyjną imprezę na Torze Kalbar. W programie: jazda na rowerkach biegowych, hulajnogach, wrotkach, rolkach oraz wiele innych gier i zabaw.
 
Tor Kalbar to duży, wygodny i bezpieczny obiekt. W jego przestrzeni wyróżnia się oczywiście szeroki tor wrotkarski, który przyciąga nie tylko dorosłych rolkarzy, ale także rodziny z dziećmi. Najmłodsi są tam częstymi gośćmi i korzystają z uroków jazdy również na małych rowerkach i hulajnogach. Jest to zatem idealne miejsce na wakacyjną imprezę – Kalbar na okrągło.
 
– W zeszłym tygodniu pogoda pokrzyżowała nam plany i nie można było zorganizować imprezy dla dzieci na Torze Kalbar – informuje Natalia Szrama, specjalista ds. marketingu i reklamy w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. – „Kalbar na okrągło” skierowany jest do najmłodszych miłośników jednośladów i rolek. Na torze zaplanowano m.in. slalomy, wyścigi i konkursy.
 
Co tego dnia będzie się działo? Na torze wokół boisk ustawiony zostanie tor przeszkód. Każdy mały uczestnik imprezy zmierzy się z przeszkodami, które zwiększą jego umiejętności i orientację na drodze. Znaki drogowe nauczą ostrożnej jazdy i dodadzą atrakcyjności przejażdżce. W wydzielonej części toru odbędą się warsztaty jazdy na rolkach, pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Oprócz tego na boiskach wielofunkcyjnych zorganizowane zostaną konkursy, związane z innymi dyscyplinami sportu.
 
Kalbar na okrągło odbędzie się w środę, 15 lipca, w godzinach 15.00 – 19.00 pod warunkiem braku deszczu. Jeśli warunki atmosferyczne nie pozwolą przeprowadzić tego wydarzenia, organizatorzy postarają się je ponownie przenieść na kolejny termin.
 
Dla dzieci przygotowane będą słodkie nagrody. Będzie możliwość wypożyczenia dla dziecka rowerka biegowego, roweru lub hulajnogi. W rolki i wrotki trzeba zaopatrzyć się we własnym zakresie. Zalecamy jednak wzięcie własnego sprzętu i kasku dla dziecka. Udział w imprezie jest bezpłatny.
 
W organizacji imprezy „Kalbar na okrągło” (a także wielu innych wydarzeń w ramach Wakacji z MOSiR-em) pomagają wolontariusze z Miejskiego Centrum Wolontariatu w Elblągu.
 
Zapraszamy do uczestniczenia w pozostałych wydarzeniach w ramach Wakacji z MOSiR-em. Więcej szczegółów na stronie MOSiR.
 
 
 
Tekst i fot. MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ kez
  Środa, 15.07

  Czy nazwa imprezy - „Kalbar na okrągło” - to nawiązanie do "dyrektora z zawodu dyrektor"?

 2. 2
  +1
  ~ Eg89
  Środa, 15.07

  Jeden komentarz i co...? No trzeba się czepnąć no trzeba... Nie da się bez. Przecież nikt nie napisze że fajnie że co kolwiek się dzieje żeby ruszyć dzieci sprzed komputerów czy spod bloku gdzie wydzierają się cały dzień. Ludzie proszę choć trochę pozytywnego myślenia :)

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.