Poniedziałek, 13.07.2020, Imieniny: Malgorzata, Ernest, Henryk
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2019/2020

Piłka nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

DOŁĄCZ DO AKADEMII SZTUKI BALETOWEJ KREUJ Z NAMI KULTURĘ WYŻSZĄ

06.06.2020, 11:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
DOŁĄCZ DO AKADEMII SZTUKI BALETOWEJ KREUJ Z NAMI KULTURĘ WYŻSZĄ

W Akademii Sztuki Baletowej rozpoczęły się już przyjęcia do nowych klas na SEZON 2020/2021.
 

Zapraszamy do naszej szkoły tańca i baletu, której siedziba mieści się w uroczym zabytkowym pałacyku na Starym Mieście przy ul. Bulwar Zygmunta Augusta 12 w Elblągu. Zajęcia odbywają się na profesjonalnych salach baletowych przygotowanych według najwyższych standardów światowych:
 

RYTMIKA BALETOWA dzieci (4-6 lat)
TANIEC KLASYCZNY- poziom podstawowy ( 7-9 lat)
TANIEC KLASYCZNY- poziom średniozaawansowany (10-12 lat)
TANIEC KLASYCZNY MASTER CLASS- poziom zaawansowany
TANIEC WSPÓŁCZESNY- poziom podstawowy (dzieci)
TANIEC WSPÓŁCZESNY- poziom zaawansowany (młodzież)
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA/ AKROBATYKA- dzieci, młodzież
BODY BALLET- dorośli

 

Fundacja Akademia Sztuki Baletowej jako pierwsza w Polsce otrzymała, za szczególne osiągnięcia w dziedzinie kultury baletowej, zaszczytny tytuł członka Międzynarodowej Rady Tańca CID UNESCO w Paryżu. Uczennice Akademii Sztuki Baletowej, zostały certyfikowane przez Prezydenta Międzynarodowej Rady Tańca CID UNESCO. Otrzymane certyfikaty uprawniają tancerki do otrzymania w przyszłości międzynarodowych uprawnień tancerza zawodowego, honorowanego w 170 krajach na całym świecie.
 

Akademia Sztuki Baletowej w Elblągu otrzymała w tym roku prestiżową nagrodę „KREATORA KULTURY” z rąk Prezydenta Miasta Elbląg Witolda Wróblewskiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury oraz promocji kulturalnej Elbląga w kraju i  za granicą. Wśród naszych uczennic są również tegoroczne i ubiegłoroczne laureatki Nagrody Artystycznej oraz Stypendiów Artystycznych. 
 

Uczniowie Akademii Sztuki Baletowej przygotowywani są do Ogólnopolskich jak i  Międzynarodowych Konkursów Baletowych organizowanych poza granicami naszego kraju. W ubiegłym sezonie nasza szkoła otrzymała Nagrodę Główną Grand Prix w Jurmali na Łotwie za całokształt osiągnięć artystycznych z najwyższą sumę punktów spośród wszystkich reprezentacji konkursowych. W konkursie brały udział zespoły z Sankt Petersburga, Białorusi, Gruzji, Estonii, Ukrainy, Łotwy, Litwy, Kaliningradu. 


Reprezentacja Akademii Sztuki Baletowej nazwana Elbląg Ballet Academy zajęła I miejsce w Dance Olympiad Riga oraz I miejsce podczas prestiżowego międzynarodowego konkursu baletowego w Belgi Prix Arabesqe 2020. Nasze uczennice po wygranych Ogólnopolskich Eliminacjach do Światowego Finału Konkursu Tanecznego Dance World Cup 2020 w Krakowie uzyskały awans do światowego finału DWC w Rzymie.
 

Uczennice Akademii Sztuki Baletowej uczestniczą również w galach i widowiskach baletowych dając im uzyskanie praktyki scenicznej oraz doświadczenia zawodowego.W ciągu roku organizujemy wyjazdy na międzynarodowe konkursy baletowe, warsztaty letnie i  zimowe tańca klasycznego i współczesnego oraz wyjazdy na spektakle teatralne. Zapraszamy największe autorytety światowego baletu, których  obecność i doświadczenie sceniczne daje szansę młodym adeptom sztuki baletowej do zapoznania się z światowymi standardami obowiązującymi w obecnej rzeczywistości. Podczas prowadzonych lekcji zapoznajemy dzieci i młodzież z kulturą wyższą  jaką jest taniec klasyczny, wiedza o teatrze I historia tańca i baletu.
 

Nasi uczniowie są objęci międzynarodowym programem dostosowanym do efektywnego nauczania tańca w systemie pozaszkolnym. Wiele lat doświadczeń scenicznych i pedagogicznych pozwoliło opracować metodykę, pozwalającą skutecznie prowadzić naszych uczniów do osiągnięcia wysokiego poziomu artystycznego, międzynarodowego certyfikatu CID oraz dyplomu tancerza zawodowego. Aby program był zrealizowany metodyka musi być ściśle dopasowana do najwyższych światowych standardów nauczania. Zajęcia oraz przyjęcia do Akademii prowadzone są pod okiem doświadczonego grona specjalistów m.in. Jacek Walasik, Kazimierz Wrzosek, Kamila Paleń, Natsuki Katayama, Chinara Alizade, Stella Walasik, Robert Kędziński.

Szanując osiągnięcia naszych uczniów, przez cały okres wakacji są prowadzone zajęcia podtrzymujące formę oraz relacje z zajęć on-line na platformie Zoom. Zapraszamy również do naszych placówek w Sopocie i Warszawie.
 

Zapisy przyjmujemy przez formularz zgłoszeniowy na  stronie www.asb.edu.pl, zakładka KONTAKT/ZGŁOSZENIE oraz kontakt@asb.edu.pl, tel.: 58 500 91 87, kom.: 694 309 226, 728 158 410.
Fundacja Akademia Sztuki Baletowej Sopot-Filia Elbląg, Bulwar Zygmunta Augusta 12 Elbląg, www.asb.edu.pl

 


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.