Sobota, 4.04.2020, Imieniny: Waclaw, Izydor, Benedykt
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2019/2020

Piłka nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Siatkarze ZNP najlepsi w sezonie zasadniczym

08.03.2020, 09:15:00 Rozmiar tekstu: A A A
Siatkarze ZNP najlepsi w sezonie zasadniczym


Wkrótce zakończenie pierwszej rundy Awangarda Volley Ligi, organizowanej przez MOSiR w Elblągu. Najwyżej rozstawionym zespołem w fazie pucharowej będzie ekipa „Nauczycieli”, która z wyraźną przewagą zajęła pierwsze miejsce w tabeli.Trwa 11 kolejka zmagań, w której poznamy wszystkie rozstrzygnięcia.

 

W górnej części tabeli usadowiła się grupa 6 zespołów, nadających ton rywalizacji. Pomiędzy nimi często są minimalne różnice punktowe, zatem walka toczyć się będzie o jak najlepsze rozstawienie przed fazą play-off amatorskich mistrzostw miasta w siatkówce.


Ciekawsza sytuacja jest w dolnych rejonach klasyfikacji. O dwa dostępne miejsca w górnej ósemce walczą jeszcze 4 ekipy. Na premiowanych pozycjach znajdują się IKS Atak oraz Okna Tufe, mające największe szanse na awans. Młodzi gracze elbląskiego klubu sportowego zanotowali zwyżkę formy i zameldowali się z 13 punktami na 7 lokacie. W kluczowym pojedynku zmierzą się z 10 w tabeli Merkurym Elbląg, nad którym mają 3 punkty przewagi. Grupa pościgowa to na dodatek Sisley Volley Team, okupujący 11 miejsce, z dorobkiem 11 punktów. Jednak ta drużyna zmierzy się z wymagającym BEST NET TEAM i to rywal będzie faworytem.


Team Major i Przyjaciele zmierzył się z KOLEX-em, w pojedynku najsłabiej punktujących składów. Dla pierwszej ekipy była to szansa na premierowe zwycięstwo w sezonie. Rywal zdołał jednak wygrać, w efekcie gracze Majora zanotowali komplet 12 porażek.


Zainteresowanych kibiców zapraszamy w poniedziałki o godz. 19.45 na Halę Sportowo-Widowiskową przy al. Grunwaldzkiej oraz we wtorki na godz. 19.30 do hali sportowej III LO przy ul. Browarnej. Więcej informacji o rozgrywkach, wyniki, tabele, terminarze oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie internetowej MOSiR-u w zakładce Awangarda Volley Liga. Sponsorem Elbląskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej jest Salon Łazienkowy i Hurtownia Budowlana Awangarda.


Tekst i fot. MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --3
  ~ siatka
  Niedziela, 08.03

  To rekreacja w hali ul. Grunwaldzka też się odbywa? I to za pieniądze elblążan, bo chyba nie ze składek ... "Awangardy Volley Ligi"?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.