Czwartek, 13.08.2020, Imieniny: Klara, Lech, Julian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2019/2020

Piłka nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Jak wybrać dobry klub fitness?

10.02.2020, 08:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Jak wybrać dobry klub fitness?

Dobry klub fitness i jego wybór nie jest prostym zadaniem. Stają przed nim zarówno stali bywalcy siłowni jak i początkujący atleci oraz osoby pragnące wrócić po dłuższym czasie do aktywności sportowej.Każda z tych osób szuka zupełnie innych wrażeń w klubie fitness i zwraca uwagę na inne elementy.
 

Dla klubowiczów fitness i siłowni jednymi z najważniejszych elementów przy dokonywaniu wyboru dobrego klubu jest przede wszystkim:
 

  • niska cena za karnet na siłownię
  • wysoka jakość sprzętu fitness
  • łatwość rezygnacji z siłowni
  • możliwość ćwiczenia w wybranych godzinach
  • czystość w klubie fitness
     

Gdzie pójść na siłownię
 

Istotnym elementem branym pod uwagę przy wyborze klubu fitness w Elblągu jest jego lokalizacja. Jako klienci siłowni mamy wybór pomiędzy klubami znajdującymi się blisko naszego miejsca zamieszkania. Just Gym w Elblągu jest odpowiednią lokalizacją klubu dla mieszkańców szukających zajęć fitness w samym mieście i jego okolicach. Osoby dojeżdżające do pracy do Elbląga uznają lokalizacje klubu również za atrakcyjną. 
 

Czy warto skorzystać z oferty trenera personalnego 
 

Oprócz zastanawiania się nad tym gdzie pójść na siłownie w Elblagu, stajemy przed wyborem naszego celu. Celem uczęszczania do klubu może być pytanie o to jak schudnąć, jak wyrzeźbić szybko swoje ciało ale również pytanie o to jak zrobić formę życia. W Just GYM Elbląg można skorzystać z ogólnodostępnych planów treningów, dzięki którym można bez żadnych problemów korzystać z siłowni otwartej całą dobę w Elblągu. Możesz również poprosić o pomoc trenera personalnego. Treningi osobiste pod okiem doświadczonego trenera pozwalają skupić się na naszych słabościach i dobrać trening indywidualnie. 

Klub Just GYM jest otwarty całą dobę 24/7/365 i to pozwala ćwiczyć w takich godzinach jakie są dla Ciebie najlepsze. Można również uczestniczyć w zajęciach Tabata, Zumba, Pilates lub Pump. W ramach karnetu OPEN za 69 zł siłownia oraz zajęcia fitness. Sprawdź co zyskujesz kupując KARNET w Just GYM


Just GYM ELBLĄG
Centrum Handlowe Ogrody
82-300 Elbląg
ul. płk. Stanisława Dąbka 152
tel. +48 575 660 520
email: elblag.dabka@justgym.pl
www.justgym.pl
..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 2

%0.0 %100.0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 11 )


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.