Wtorek, 31.01.2023, Imieniny: Marcelina, Ludwik, Jan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2022/2023

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Piłka ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Muzyczny piątek na lodowisku Helena

30.01.2020, 10:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Muzyczny piątek na lodowisku Helena
fot. MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu zaprasza dzieci i młodzież w najbliższy piątek, 31 stycznia, na dwie wspólne zabawy na lodzie z DJ Szupix-em. Będzie to muzyczne zakończenie tegorocznych Ferii z MOSiR-em oraz wieczorne Ice Party.
 

Czas wolny od zajęć nieuchronnie zbliża się do końca. W poniedziałek, 3 lutego, dzieci i młodzież wrócą już do szkół. Ale nim to nastąpi mogą się jeszcze pocieszyć ostatkiem wolnych chwil. Na zakończenie ferii Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował dwie specjalne ślizgawki na lodowisku Helena w rytmie muzyki dyskotekowej prezentowanej przez DJ Szupix-a. Pierwsza z tanecznych ślizgawek odbędzie się o godz. 12 i będzie zwieńczeniem dwóch tygodni zabaw i zajęć sportowo-rekreacyjnych, które organizowane są w ramach Ferii z MOSiR-em.
 

- Feryjna oferta jaką przygotowaliśmy dla elblążan przypadła najmłodszym do gustu. W ciągu niespełna dwóch tygodni z zajęć na lodowisku, torze, w hali sportowej i pływalni skorzystało kilka tysięcy mieszkańców - wyjaśnia Krzysztof Fedak z Działu Organizacji Imprez Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. - Podczas piątkowej zabawy na lodzie nie zabraknie konkursów muzycznych i sportowych, w których do wygrania będą słodkie upominki. 
 

Muzyczna zabawa podsumowująca ferie na sportowo rozpocznie się w piątek, 31 stycznia, o godz. 12.00 na lodowisku Helena i zakończy się o godz. 13:30. Wstęp jest bezpłatny. Sprawdź też, jakie zajęcia przewidziane są na ostatnie dni Ferii z MOSiR-em.
 

- Ale to nie koniec atrakcji zaplanowanych na piątek – dodaje Krzysztof Fedak z Działu Organizacji Imprez MOSiR. – O godzinie 18 zapraszamy na drugą z naszych tanecznych propozycji, czyli na Ice Party. W muzyczną podróż zabierze nas ponownie DJ Szupix, prezentując największe hity z minionych i obecnych czasów, począwszy od coverów, znanych przebojów z parkietów, a kończąc na hitach z poprzednich dekad.
 

Tu na uczestników czekać będzie koncert życzeń, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem na poprzednich Ice Party. Każdy chętny będzie mógł zamówić ulubioną piosenkę dla znajomych czy drugiej połówki. Na Ice Party zapraszamy już w ostatni piątek ferii, 29 stycznia, o godz. 18.00. Bilety wstępu na zabawę będą kosztowały tyle samo, co wstęp na zwykłą ślizgawkę - 6 zł (bilet ulgowy) i 9 złotych (bilet normalny). Bilety wstępu z uwzględnieniem elbląskiej karty dużej rodziny: 4 zł (bilet ulgowy) i 6 złotych (bilet normalny). W czasie imprezy czynna będzie także wypożyczalnia łyżew, za które zapłacimy 7 zł. Kolejne terminy Ice Party w tym sezonie zimowym 14 lutego (Walentynki na lodzie) oraz 21 lutego (Muzyczne zakończenie karnawału).
 

Przypominamy, że lodowisko Helena w czasie ferii czynne jest w dni robocze o godz.: 12.00 i 13.00 (bezpłatne wejścia) oraz o 17.00, 18.00 i 19.00 (płatne ślizgawki). W weekendy natomiast czynne jest zgodnie ze stałym harmonogramem, czyli: 12.30, 13.30, 14.30, 15.40 i 16.40. W sobotę ślizgawki odbywają się również o godz. 18.00 i 19.00. Więcej informacji o pracy lodowiska znajduje się na stronie MOSiR.
 
Tekst i fot. MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.93322420120239