Niedziela, 12.07.2020, Imieniny: Jan, Wera, Brunon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2019/2020

Piłka nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

XI sezon Grand Prix w Biegach na Orientację

06.11.2019, 14:26:43 Rozmiar tekstu: A A A
XI sezon Grand Prix w Biegach na Orientację
fot. MOSiR

Drugie w sezonie zawody w biegach na orientację organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu oraz EKO Gryf przy Pułku Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północ – Wschód w Elblągu odbędą się w sobotę, 9 listopada, w Parku Miejskim „Bażantarnia” przy Leśniczówce Dębica.

Druga w tym sezonie runda Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację, rozegrana zostanie w najbliższą sobotę (9 listopada 2019 r.) w Parku Miejskim „Bażantarnia”.

Na zawody zapraszamy dziewczęta i chłopców ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych, osoby dorosłe i rodziny

– informuje Krzysztof Fedak z Działu Organizacji Imprez MOSiR.

Zgłoszenia do kolejnej rundy odbywać się będą drogą mailową pod adresem: bieginaorientacje@mosir.elblag.eu do 7 listopada (czwartek) do godz. 12.00. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, datę urodzenia, kategorię wiekową, nazwę klubu lub szkoły oraz. W mailu prosimy również zawrzeć zgodę na przetwarzanie danych osobowych (dostępna na stronie MOSiR). W wyjątkowych przypadkach zapisy będą przyjmowane 15 minut przed startem imprezy w biurze zawodów w godzinach 9.30–9.45. Wskazane jest posiadanie przez każdego z zawodników zegarka i kompasu (busoli). Zawody odbędą się z wykorzystaniem elektronicznego systemu pomiaru czasu Sport-Ident. Udział w zawodach jest bezpłatny.

Biuro zawodów mieścić się będzie w Wiacie Bolek i Franek przy Leśniczówce Dębica (dojście od ul. Łęczyckiej lub od wyciągów narciarskich 400 metrów za szczytem Góry Chrobrego) w godzinach 9.30–9.45. Start zaplanowano na godz. 10.00.

Więcej informacji o zawodach, wyniki, terminarze, punktację generalną oraz galerie zdjęć, można znaleźć na stronie internetowej MOSiR Elbląg w zakładce Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację.

MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.