Piątek, 29.05.2020, Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2019/2020

Piłka nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Spal tkankę tłuszczową i wzmocnij mięśnie

09.10.2019, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Spal tkankę tłuszczową i wzmocnij mięśnie

Już w ten czwartek kolejne zajęcia z cyklu Fit Camp. Jeśli chcesz poczuć się lepiej, wzmocnić mięśnie i kondycję, a do tego spalić tkankę tłuszczową – koniecznie przyjdź i przekonaj się na własnej skórze, jak to działa.
 

Na lodowisku Helena już w najbliższy piątek, 11 listopada, rozpocznie się sezon łyżwiarski. Najpierw o 10.00 grupy szkolne wypróbują lód, a po południu o godz. 18.00 ślizgawka będzie dostępna dla wszystkich stęsknionych za tą zimową atrakcją. A wszystko to w muzyczno-dyskotekowej atmosferze.
 

Pamiętajmy jednak, że kryte lodowisko to nie tylko doskonałe miejsce do uprawiania sportów zimowych. To także miejsce, w którym odbywają się zajęcia na sali fitness.
 

– Kolejny rok staramy się poprzez akcję Aktywuj się z MOSiR-em zachęcić elblążan do aktywnego spędzania czasu – mówi Natalia Szrama, specjalista ds. marketingu i reklamy MOSiR. – W tym roku zapraszamy na Zumbę, Jogę, Gimnastykę dla seniora i właśnie na czwartkowe zajęcia Fit Camp.
 

Zajęcia Fit Camp oparte są na zasadach treningu Tabata, czyli treningu interwałowego. Łączy się tu ćwiczenia w taki sposób, aby poprawić wydolność i wytrzymałość organizmu. Trening ten oparty jest na dużym wysiłku i następujących, we właściwych odstępach, przerwach na odpoczynek, co pozwala ciału na kolejne jeszcze intensywniejsze serie.
 

– Jedno ćwiczenie trwa 20 sekund. W tym czasie robimy tyle powtórzeń, ile tylko jesteśmy w stanie zrobić. Potem 10 sekund odpoczywamy. Wykonujemy 8 takich serii w ciągu 4 minut – mówi Anna Woronowicz, instruktor Fit Camp w elbląskim MOSiRze. – Prowadzi to do maksymalnej stymulacji mięśni całego ciała oraz do silnego pobudzenia spalania tkanki tłuszczowej. Należy jednak pamiętać, że każdy ćwiczy zgodnie ze swoimi możliwościami i w swoim tempie.
 

Dzięki Tabacie uzyskuje się szereg korzyści: smukła sylwetka, wzmocnienie ciała, wyrzeźbienie mięśni, spalanie tkanki tłuszczowej w czasie treningu, jak i jeszcze przez długi czas po jego zakończeniu. Regularne ćwiczenia wpłyną na poprawę wyglądu, ale również pomogą zwiększyć zdolność organizmu do wykonywania cięższej pracy przy niższych nakładach wysiłku. Najważniejszy jest tutaj dobór ćwiczenia, które angażuje jak najwięcej mięśni naszego ciała.
 

Zajęcia Fit Camp odbywają się w każdy czwartek o godz. 19.00 w sali fitness w budynku krytego lodowiska Helena przy ul. Karowej 1. Jednorazowy koszt udziału w zajęciach to 10 zł, płatne w kasie lodowiska tuż przed ćwiczeniami. Więcej informacji na temat zajęć prowadzonych w ramach Aktywuj się z MOSiR-em znajduje się na stronie: mosir.elblag.eu

 

Tekst i fot. MOSiR

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.