Sobota, 27.04.2024, Imieniny: Maria, Marcelina, Marzena

Druga z rzędu porażka Olimpii w rozgrywkach II ligi. Tym razem w Elbląg z Błękitnymi Stargard

29.07.2018, 19:52:51 Rozmiar tekstu: A A A

W dzisiejszym meczu drugiej kolejki 2 ligi Olimpia Elbląg przegrała na własnym stadionie przy Agrykola z Błękitnymi Stargard 0:1.

Jedyną bramkę w meczu na wagę trzech punktów zdobyli goście ze stałego fragmentu gry w 13 minucie meczu po strzale głową Wiktora Patrzykąta. Goście mogli podwyższyć na 2:0 w 36 minucie, ale bardzo dobrą interwencją popisał się Krzysztof Pilarz. Najlepszą okazję na wyrównanie miał w 75 minucie Tomasz Persona, który był nieatakowany sam przed bramkarzem gości, ale strzelił obok bramki. Widocznym mankamentem była gra w ataku Olimpii, której pilnie potrzeba napastników do zdobywania bramek. Klub ma jeszcze czas do końca sierpnia, aby znaleźć graczy na tę pozycję

W następnej kolejce Olimpia zagra na wyjeździe z Pogonią Siedlce.

Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard 0:1

Bramki: Wiktor Patrzykąt 13'

Olimpia: 80. Krzysztof Pilarz - 7. Michał Balewski, 2. Tomasz Lewandowski, 5. Kamil Wenger, 11. Mateusz Bogdanowicz (78, 6. Anton Kołosow) - 16. Tomasz Sedlewski (46, 10. Mateusz Szmydt), 4. Kacper Korkliniewski, 13. Michał Kuczałek (58, 8. Michał Ressel), 24. Tomasz Persona, 23. Michał Kiełtyka - 17. Jakub Bojas.