Piątek, 19.07.2019, Imieniny: Kamil, Robert, Szymon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2019/2020

Piłka nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

info.elblag.pl » strona główna » sport » rozgrywki ligowe

II liga - 2018/2019


Msc. Drużyna M PKT Z R P Bramki
1. Radomiak Radom 34 59 17 8 9 67 - 28
2. Olimpia Grudziądz 34 59 18 5 11 65 - 44
3. GKS Bełchatów 34 58 16 12 6 41 - 22
4. Elana Toruń 34 56 15 11 8 51 - 37
5. Widzew Łódź 34 55 13 16 5 48 - 29
6. Pogoń Siedlce 34 51 14 9 11 54 - 42
7. Stal Stalowa Wola 34 51 15 6 13 47 - 45
8. Górnik Łęczna 34 46 12 10 12 49 - 55
9. Resovia 34 46 13 7 14 39 - 45
10. Znicz Pruszków 34 46 13 7 14 47 - 60
11. Skra Częstochowa 34 43 12 7 15 32 - 48
12. Błękitni Stargard 34 41 11 8 15 41 - 51
13. Olimpia Elbląg 34 40 10 10 14 28 - 38
14. Gryf Wejherowo 34 40 11 7 16 49 - 61
15. Siarka Tarnobrzeg 34 39 11 6 17 33 - 57
16. ROW 1964 Rybnik 34 38 8 14 12 33 - 41
17. Rozwój Katowice 34 34 8 10 16 38 - 52
18. Ruch Chorzów 34 32 7 11 16 37 - 44

  • GKS Bełchatów został ukarany odjęciem dwóch punktów za zaległości finansowe.


1. kolejka - 21/22. lipca 2018 (Sobota / Niedziela)
Gryf Wejherowo 2 : 2 Górnik Łęczna
ROW 1964 Rybnik 0 : 1 Stal Stalowa Wola
Resovia 1 : 3 Znicz Pruszków
Elana Toruń 2 : 2 Rozwój Katowice
Widzew Łódź 1 : 0 Olimpia Elbląg 21. lipca 2018 19:10
Błękitni Stargard 1 : 2 Olimpia Grudziądz
Pogoń Siedlce 0 : 0 GKS Bełchatów
Siarka Tarnobrzeg 1 : 0 Ruch Chorzów
Radomiak Radom 1 : 0 Skra Częstochowa
2. kolejka - 28/29. lipca 2018 (Sobota / Niedziela)
Górnik Łęczna 2 : 1 Skra Częstochowa
Ruch Chorzów 0 : 2 Radomiak Radom
GKS Bełchatów 2 : 0 Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Grudziądz 2 : 0 Pogoń Siedlce
Olimpia Elbląg 0 : 1 Błękitni Stargard 29. lipca 2018 18:00
Rozwój Katowice 0 : 4 Widzew Łódź
Znicz Pruszków 0 : 2 Elana Toruń
Stal Stalowa Wola 2 : 1 Resovia
Gryf Wejherowo 1 : 0 ROW 1964 Rybnik
3. kolejka - 4/5. sierpnia 2018 (Sobota / Niedziela)
ROW 1964 Rybnik 1 : 2 Górnik Łęczna
Resovia 1 : 1 Gryf Wejherowo
Elana Toruń 2 : 1 Stal Stalowa Wola
Widzew Łódź 1 : 1 Znicz Pruszków
Błękitni Stargard 1 : 1 Rozwój Katowice
Pogoń Siedlce 0 : 1 Olimpia Elbląg 4. sierpnia 2018 17:00
Siarka Tarnobrzeg 1 : 0 Olimpia Grudziądz
Radomiak Radom 1 : 1 GKS Bełchatów
Ruch Chorzów 4 : 0 Skra Częstochowa
4. kolejka - 11/12. sierpnia 2018 (Sobota / Niedziela)
Górnik Łęczna 5 : 1 Ruch Chorzów
GKS Bełchatów 3 : 0 Skra Częstochowa
Olimpia Grudziądz 1 : 0 Radomiak Radom
Olimpia Elbląg 0 : 2 Siarka Tarnobrzeg 12. sierpnia 2018 18:00
Rozwój Katowice 2 : 2 Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków 1 : 2 Błękitni Stargard
Stal Stalowa Wola 3 : 0 Widzew Łódź
Gryf Wejherowo 3 : 1 Elana Toruń
ROW 1964 Rybnik 2 : 1 Resovia
5. kolejka - 18/19. sierpnia 2018 (Sobota / Niedziela)
Resovia 2 : 2 Górnik Łęczna
Elana Toruń 3 : 0 ROW 1964 Rybnik
Widzew Łódź 3 : 1 Gryf Wejherowo
Błękitni Stargard 1 : 0 Stal Stalowa Wola
Pogoń Siedlce 0 : 3 Znicz Pruszków
Siarka Tarnobrzeg 1 : 0 Rozwój Katowice
Radomiak Radom 5 : 0 Olimpia Elbląg 18. sierpnia 2018 18:00
Skra Częstochowa 0 : 4 Olimpia Grudziądz
Ruch Chorzów 2 : 2 GKS Bełchatów
6. kolejka - 22. sierpnia 2018 (Środa)
Górnik Łęczna 1 : 1 GKS Bełchatów
Olimpia Grudziądz 0 : 0 Ruch Chorzów
Olimpia Elbląg 1 : 0 Skra Częstochowa 22. sierpnia 2018 17:00
Rozwój Katowice 1 : 0 Radomiak Radom
Znicz Pruszków 2 : 2 Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola 0 : 2 Pogoń Siedlce
Gryf Wejherowo 2 : 0 Błękitni Stargard
ROW 1964 Rybnik 2 : 2 Widzew Łódź
Resovia 0 : 0 Elana Toruń
7. kolejka - 25/26. sierpnia 2018 (Sobota / Niedziela)
Elana Toruń 2 : 0 Górnik Łęczna
Widzew Łódź 2 : 1 Resovia
Błękitni Stargard 1 : 1 ROW 1964 Rybnik
Pogoń Siedlce 7 : 2 Gryf Wejherowo
Siarka Tarnobrzeg 3 : 0 Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom 4 : 0 Znicz Pruszków
Skra Częstochowa 2 : 0 Rozwój Katowice
Ruch Chorzów 1 : 0 Olimpia Elbląg 26. sierpnia 2018 18:00
GKS Bełchatów 2 : 1 Olimpia Grudziądz
8. kolejka - 1/2. września 2018 (Sobota / Niedziela)
Górnik Łęczna 1 : 3 Olimpia Grudziądz
Olimpia Elbląg 0 : 1 GKS Bełchatów 1. września 2018 19:45
Rozwój Katowice 0 : 3 Ruch Chorzów
Znicz Pruszków 2 : 1 Skra Częstochowa
Stal Stalowa Wola 0 : 0 Radomiak Radom
Gryf Wejherowo 1 : 1 Siarka Tarnobrzeg
ROW 1964 Rybnik 1 : 1 Pogoń Siedlce
Resovia 1 : 0 Błękitni Stargard
Elana Toruń 0 : 0 Widzew Łódź
9. kolejka - 8/9. września 2018 (Sobota / Niedziela)
Widzew Łódź 3 : 0 Górnik Łęczna
Błękitni Stargard 1 : 2 Elana Toruń 19. września 2018
Pogoń Siedlce 1 : 3 Resovia
Siarka Tarnobrzeg 0 : 2 ROW 1964 Rybnik
Radomiak Radom 3 : 0 Gryf Wejherowo
Skra Częstochowa 3 : 2 Stal Stalowa Wola
Ruch Chorzów 1 : 1 Znicz Pruszków 11. września 2018
GKS Bełchatów 2 : 1 Rozwój Katowice
Olimpia Grudziądz 3 : 0 Olimpia Elbląg 8. września 2018 18:00
10. kolejka - 15/16. września 2018 (Sobota / Niedziela)
Górnik Łęczna 2 : 1 Olimpia Elbląg 15. września 2018 18:00
Rozwój Katowice 1 : 2 Olimpia Grudziądz
Znicz Pruszków 1 : 0 GKS Bełchatów
Stal Stalowa Wola 2 : 2 Ruch Chorzów
Gryf Wejherowo 0 : 1 Skra Częstochowa
ROW 1964 Rybnik 2 : 2 Radomiak Radom
Resovia 3 : 0 Siarka Tarnobrzeg
Elana Toruń 3 : 0 Pogoń Siedlce
Widzew Łódź 4 : 2 Błękitni Stargard
11. kolejka - 22/23. września 2018 (Sobota / Niedziela)
Błękitni Stargard 0 : 2 Górnik Łęczna
Pogoń Siedlce 0 : 1 Widzew Łódź
Siarka Tarnobrzeg 2 : 2 Elana Toruń
Radomiak Radom 5 : 0 Resovia
Skra Częstochowa 0 : 0 ROW 1964 Rybnik
Ruch Chorzów 1 : 1 Gryf Wejherowo
GKS Bełchatów 1 : 2 Stal Stalowa Wola
Olimpia Grudziądz 1 : 1 Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg 1 : 2 Rozwój Katowice
12. kolejka - 29/30. września 2018 (Sobota / Niedziela)
Górnik Łęczna 2 : 2 Rozwój Katowice
Znicz Pruszków 1 : 1 Olimpia Elbląg
Stal Stalowa Wola 4 : 2 Olimpia Grudziądz
Gryf Wejherowo 0 : 1 GKS Bełchatów
ROW 1964 Rybnik 1 : 0 Ruch Chorzów
Resovia 2 : 2 Skra Częstochowa
Elana Toruń 2 : 1 Radomiak Radom
Widzew Łódź 4 : 0 Siarka Tarnobrzeg
Błękitni Stargard 3 : 0 Pogoń Siedlce
13. kolejka - 6/7. października 2018 (Sobota / Niedziela)
Pogoń Siedlce 4 : 0 Górnik Łęczna
Siarka Tarnobrzeg 0 : 1 Błękitni Stargard
Radomiak Radom 0 : 1 Widzew Łódź
Skra Częstochowa 1 : 2 Elana Toruń
Ruch Chorzów 5 : 1 Resovia
GKS Bełchatów 1 : 0 ROW 1964 Rybnik
Olimpia Grudziądz 1 : 2 Gryf Wejherowo
Olimpia Elbląg 3 : 2 Stal Stalowa Wola
Rozwój Katowice 1 : 3 Znicz Pruszków
14. kolejka - 13/14. października 2018 (Sobota / Niedziela)
Górnik Łęczna 2 : 2 Znicz Pruszków
Stal Stalowa Wola 4 : 0 Rozwój Katowice
Gryf Wejherowo 0 : 2 Olimpia Elbląg
ROW 1964 Rybnik 1 : 1 Olimpia Grudziądz
Resovia 0 : 0 GKS Bełchatów
Elana Toruń 0 : 0 Ruch Chorzów 24. października 2018
Widzew Łódź 2 : 0 Skra Częstochowa
Błękitni Stargard 0 : 6 Radomiak Radom 31. października 2018
Pogoń Siedlce 2 : 1 Siarka Tarnobrzeg
15. kolejka - 20/21. października 2018 (Sobota / Niedziela)
Siarka Tarnobrzeg 0 : 3 Górnik Łęczna
Radomiak Radom 3 : 2 Pogoń Siedlce
Skra Częstochowa 1 : 0 Błękitni Stargard
Ruch Chorzów 1 : 3 Widzew Łódź
GKS Bełchatów 0 : 0 Elana Toruń
Olimpia Grudziądz 3 : 4 Resovia
Olimpia Elbląg 0 : 0 ROW 1964 Rybnik 20. października 2018 19:45
Rozwój Katowice 2 : 1 Gryf Wejherowo
Znicz Pruszków 0 : 2 Stal Stalowa Wola
16. kolejka - 27/28. października 2018 (Sobota / Niedziela)
Górnik Łęczna 2 : 0 Stal Stalowa Wola
Gryf Wejherowo 5 : 2 Znicz Pruszków
ROW 1964 Rybnik 0 : 2 Rozwój Katowice
Resovia 2 : 0 Olimpia Elbląg
Elana Toruń 2 : 2 Olimpia Grudziądz
Widzew Łódź 0 : 0 GKS Bełchatów
Błękitni Stargard 3 : 1 Ruch Chorzów
Pogoń Siedlce 0 : 1 Skra Częstochowa
Siarka Tarnobrzeg 0 : 2 Radomiak Radom
17. kolejka - 3/4. listopada 2018 (Sobota / Niedziela)
Radomiak Radom 5 : 1 Górnik Łęczna
Skra Częstochowa 1 : 0 Siarka Tarnobrzeg
Ruch Chorzów 2 : 1 Pogoń Siedlce
GKS Bełchatów 3 : 0 Błękitni Stargard
Olimpia Grudziądz 3 : 2 Widzew Łódź
Olimpia Elbląg 2 : 2 Elana Toruń 3. listopada 2018 17:00
Rozwój Katowice 1 : 2 Resovia
Znicz Pruszków 3 : 1 ROW 1964 Rybnik
Stal Stalowa Wola 4 : 2 Gryf Wejherowo
18. kolejka - 10/11. listopada 2018 (Sobota / Niedziela)
Górnik Łęczna 2 : 1 Gryf Wejherowo
Stal Stalowa Wola 1 : 1 ROW 1964 Rybnik
Znicz Pruszków 0 : 2 Resovia
Rozwój Katowice 0 : 0 Elana Toruń 21. listopada 2018
Olimpia Elbląg 1 : 1 Widzew Łódź 10. kwietnia 2019 19:00
Olimpia Grudziądz 3 : 1 Błękitni Stargard
GKS Bełchatów 1 : 1 Pogoń Siedlce
Ruch Chorzów 2 : 0 Siarka Tarnobrzeg
Skra Częstochowa 0 : 0 Radomiak Radom
19. kolejka - 17/18. listopada 2018 (Sobota / Niedziela)
Skra Częstochowa 0 : 0 Górnik Łęczna
Radomiak Radom 2 : 0 Ruch Chorzów
Siarka Tarnobrzeg 0 : 1 GKS Bełchatów
Pogoń Siedlce 3 : 1 Olimpia Grudziądz
Błękitni Stargard 1 : 1 Olimpia Elbląg 18. listopada 2018 13:00
Widzew Łódź 1 : 1 Rozwój Katowice
Elana Toruń 5 : 1 Znicz Pruszków
Resovia 1 : 0 Stal Stalowa Wola
ROW 1964 Rybnik 1 : 1 Gryf Wejherowo
20. kolejka - 24/25. listopada 2018 (Sobota / Niedziela)
Skra Częstochowa 1 : 0 Ruch Chorzów
Górnik Łęczna 4 : 1 ROW 1964 Rybnik
Gryf Wejherowo 1 : 0 Resovia
Stal Stalowa Wola 1 : 0 Elana Toruń
Znicz Pruszków 1 : 0 Widzew Łódź
Rozwój Katowice 3 : 1 Błękitni Stargard
Olimpia Elbląg 1 : 1 Pogoń Siedlce
Olimpia Grudziądz 2 : 3 Siarka Tarnobrzeg
GKS Bełchatów 2 : 2 Radomiak Radom
21. kolejka - 1/2. grudnia 2018 (Sobota / Niedziela)
Ruch Chorzów 1 : 1 Górnik Łęczna
Skra Częstochowa 1 : 0 GKS Bełchatów
Radomiak Radom 4 : 2 Olimpia Grudziądz
Siarka Tarnobrzeg 1 : 0 Olimpia Elbląg 17. kwietnia 2019 16:00
Pogoń Siedlce 1 : 0 Rozwój Katowice
Błękitni Stargard 3 : 2 Znicz Pruszków
Widzew Łódź 0 : 0 Stal Stalowa Wola
Elana Toruń 0 : 2 Gryf Wejherowo
Resovia 0 : 1 ROW 1964 Rybnik 3. kwietnia 2019
22. kolejka - 2/3. marca 2019 (Sobota / Niedziela)
Górnik Łęczna 1 : 0 Resovia
ROW 1964 Rybnik 0 : 1 Elana Toruń
Gryf Wejherowo 1 : 2 Widzew Łódź
Stal Stalowa Wola 4 : 2 Błękitni Stargard
Znicz Pruszków 0 : 2 Pogoń Siedlce
Rozwój Katowice 6 : 0 Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Elbląg 2 : 1 Radomiak Radom 2. marca 2019 17:00
Olimpia Grudziądz 4 : 0 Skra Częstochowa
GKS Bełchatów 1 : 0 Ruch Chorzów
23. kolejka - 9/10. marca 2019 (Sobota / Niedziela)
GKS Bełchatów 2 : 0 Górnik Łęczna
Ruch Chorzów 1 : 2 Olimpia Grudziądz
Skra Częstochowa 2 : 1 Olimpia Elbląg 9. marca 2019 12:00
Radomiak Radom 2 : 0 Rozwój Katowice
Siarka Tarnobrzeg 2 : 2 Znicz Pruszków
Pogoń Siedlce 5 : 1 Stal Stalowa Wola
Błękitni Stargard 4 : 1 Gryf Wejherowo
Widzew Łódź 1 : 1 ROW 1964 Rybnik
Elana Toruń 0 : 1 Resovia
24. kolejka - 16/17. marca 2019 (Sobota / Niedziela)
Górnik Łęczna 1 : 1 Elana Toruń
Resovia 1 : 1 Widzew Łódź
ROW 1964 Rybnik 1 : 0 Błękitni Stargard
Gryf Wejherowo 1 : 1 Pogoń Siedlce
Stal Stalowa Wola 1 : 0 Siarka Tarnobrzeg
Znicz Pruszków 3 : 2 Radomiak Radom
Rozwój Katowice 1 : 1 Skra Częstochowa
Olimpia Elbląg 0 : 0 Ruch Chorzów 16. marca 2019 17:00
Olimpia Grudziądz 1 : 0 GKS Bełchatów
25. kolejka - 23/24. marca 2019 (Sobota / Niedziela)
Olimpia Grudziądz 6 : 1 Górnik Łęczna
GKS Bełchatów 1 : 1 Olimpia Elbląg 23. marca 2019 17:00
Ruch Chorzów 1 : 1 Rozwój Katowice
Skra Częstochowa 2 : 4 Znicz Pruszków
Radomiak Radom 1 : 0 Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg 3 : 0 Gryf Wejherowo
Pogoń Siedlce 2 : 2 ROW 1964 Rybnik
Błękitni Stargard 1 : 1 Resovia
Widzew Łódź 1 : 1 Elana Toruń
26. kolejka - 30/31. marca 2019 (Sobota / Niedziela)
Górnik Łęczna 0 : 0 Widzew Łódź
Elana Toruń 2 : 1 Błękitni Stargard
Resovia 1 : 3 Pogoń Siedlce
ROW 1964 Rybnik 1 : 1 Siarka Tarnobrzeg
Gryf Wejherowo 0 : 3 Radomiak Radom
Stal Stalowa Wola 1 : 4 Skra Częstochowa
Znicz Pruszków 1 : 0 Ruch Chorzów
Rozwój Katowice 0 : 0 GKS Bełchatów
Olimpia Elbląg 0 : 0 Olimpia Grudziądz 30. marca 2019 17:00
27. kolejka - 6/7. kwietnia 2019 (Sobota / Niedziela)
Olimpia Elbląg 2 : 0 Górnik Łęczna 6. kwietnia 2019 18:00
Olimpia Grudziądz 3 : 0 Rozwój Katowice
GKS Bełchatów 3 : 0 Znicz Pruszków
Ruch Chorzów 1 : 1 Stal Stalowa Wola
Skra Częstochowa 2 : 1 Gryf Wejherowo
Radomiak Radom 0 : 0 ROW 1964 Rybnik
Siarka Tarnobrzeg 2 : 1 Resovia
Pogoń Siedlce 2 : 0 Elana Toruń
Błękitni Stargard 0 : 0 Widzew Łódź
28. kolejka - 13/14. kwietnia 2019 (Sobota / Niedziela)
Górnik Łęczna 1 : 1 Błękitni Stargard
Widzew Łódź 1 : 1 Pogoń Siedlce
Elana Toruń 4 : 2 Siarka Tarnobrzeg
Resovia 1 : 0 Radomiak Radom
ROW 1964 Rybnik 0 : 0 Skra Częstochowa
Gryf Wejherowo 3 : 2 Ruch Chorzów
Stal Stalowa Wola 1 : 0 GKS Bełchatów
Znicz Pruszków 2 : 1 Olimpia Grudziądz
Rozwój Katowice 0 : 1 Olimpia Elbląg
29. kolejka - 20/21. kwietnia 2019 (Sobota / Niedziela)
Rozwój Katowice 0 : 1 Górnik Łęczna
Olimpia Elbląg 1 : 0 Znicz Pruszków 20. kwietnia 2019 15:00
Olimpia Grudziądz 2 : 0 Stal Stalowa Wola
GKS Bełchatów 3 : 1 Gryf Wejherowo
Ruch Chorzów 3 : 0 ROW 1964 Rybnik
Skra Częstochowa 0 : 2 Resovia
Radomiak Radom 2 : 0 Elana Toruń
Siarka Tarnobrzeg 1 : 1 Widzew Łódź
Pogoń Siedlce 4 : 1 Błękitni Stargard
30. kolejka - 24. kwietnia 2019 (Środa)
Górnik Łęczna 1 : 2 Pogoń Siedlce
Błękitni Stargard 3 : 0 Siarka Tarnobrzeg
Widzew Łódź 0 : 0 Radomiak Radom
Elana Toruń 2 : 1 Skra Częstochowa
Resovia 1 : 0 Ruch Chorzów
ROW 1964 Rybnik 0 : 1 GKS Bełchatów
Gryf Wejherowo 3 : 0 Olimpia Grudziądz
Stal Stalowa Wola 1 : 0 Olimpia Elbląg 24. kwietnia 2019 17:00
Znicz Pruszków 0 : 2 Rozwój Katowice
31. kolejka - 27/28. kwietnia 2019 (Sobota / Niedziela)
Znicz Pruszków 2 : 0 Górnik Łęczna
Rozwój Katowice 0 : 0 Stal Stalowa Wola
Olimpia Elbląg 1 : 1 Gryf Wejherowo 28. kwietnia 2019 19:00
Olimpia Grudziądz 1 : 2 ROW 1964 Rybnik
GKS Bełchatów 1 : 0 Resovia
Ruch Chorzów 1 : 2 Elana Toruń
Skra Częstochowa 1 : 1 Widzew Łódź
Radomiak Radom 0 : 1 Błękitni Stargard
Siarka Tarnobrzeg 0 : 1 Pogoń Siedlce
32. kolejka - 4/5. maja 2019 (Sobota / Niedziela)
Górnik Łęczna 1 : 2 Siarka Tarnobrzeg
Pogoń Siedlce 1 : 1 Radomiak Radom
Błękitni Stargard 3 : 0 Skra Częstochowa
Widzew Łódź 3 : 0 Ruch Chorzów
Elana Toruń 4 : 2 GKS Bełchatów
Resovia 0 : 2 Olimpia Grudziądz
ROW 1964 Rybnik 1 : 2 Olimpia Elbląg 4. maja 2019 17:00
Gryf Wejherowo 3 : 1 Rozwój Katowice
Stal Stalowa Wola 1 : 2 Znicz Pruszków
33. kolejka - 11/12. maja 2019 (Sobota / Niedziela)
Stal Stalowa Wola 2 : 1 Górnik Łęczna
Znicz Pruszków 1 : 4 Gryf Wejherowo
Rozwój Katowice 2 : 4 ROW 1964 Rybnik
Olimpia Elbląg 0 : 1 Resovia 11. maja 2019 17:00
Olimpia Grudziądz 2 : 1 Elana Toruń
GKS Bełchatów 3 : 1 Widzew Łódź
Ruch Chorzów 1 : 1 Błękitni Stargard
Skra Częstochowa 2 : 1 Pogoń Siedlce
Radomiak Radom 5 : 0 Siarka Tarnobrzeg
34. kolejka - 18/19. maja 2019 (Sobota / Niedziela)
Górnik Łęczna 5 : 2 Radomiak Radom
Siarka Tarnobrzeg 2 : 1 Skra Częstochowa
Pogoń Siedlce 1 : 0 Ruch Chorzów
Błękitni Stargard 0 : 0 GKS Bełchatów
Widzew Łódź 1 : 2 Olimpia Grudziądz 8. maja 2019
Elana Toruń 1 : 2 Olimpia Elbląg 19. maja 2019 13:00
Resovia 1 : 3 Rozwój Katowice
ROW 1964 Rybnik 3 : 0 Znicz Pruszków
Gryf Wejherowo 1 : 3 Stal Stalowa Wola
Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.