Wtorek, 22.01.2019, Imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2018/2019

Piłka Nożna

»   II liga

»   IV liga

Piłka ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Concordia rozwija piłkarskie talenty. Zobacz zdjęcia z treningu indywidualnego

13.06.2018, 10:00:11 Rozmiar tekstu: A A A
Concordia rozwija piłkarskie talenty. Zobacz zdjęcia z treningu indywidualnego
fot. Rafał Kadłubowski

Szkółka piłkarska Concordii dba o swoje największe talenty. Od dłuższego czasu, klub raz w tygodniu prowadzi dla najzdolniejszych chłopców z poszczególnych roczników specjalne, indywidualne zajęcia. W małych, liczących do 8 osób grupach, wyróżniający się zawodnicy mają szansę na dalszy indywidualny rozwój swoich umiejętności. Godzinne zajęcia prowadzi trener Łukasz Budziwojski. Co ważne są one otwarte dla każdego, robiącego postępy młodego piłkarza Concordii.

W szkółce piłkarskiej Concordii nieoszlifowane diamenty mają szansę rozbłysnąć w pełni swoim blaskiem. Klub poprzez dedykowane dla najzdolniejszych zajęcia, stawia na ich dalszy rozwój indywidualny. Raz w tygodniu, pod okiem trenera Łukasza Budziwojskiego prowadzone są specjalne, godzinne treningi dla chłopców z roczników od 2005 do 2009.
 

W zajęciach uczestniczą najzdolniejsi chłopcy z danych roczników, wytypowani przez wszystkich trenerów. W swoich drużynach robią oni największe postępy i chcemy, by dalej się rozwijali w gronie najlepszych w szkółce Concordii. Warto podkreślić, że każdy wyróżniający się na treningach w swoim roczniku zawodnik, ma szansę uczestnictwa w takich zajęciach. Tego typu zajęcia stoją otworem dla każdego – przyznaje trener Łukasz Budziwojski.


Podczas zajęć doskonalone są umiejętności indywidualne zawodników (m.in. prowadzenie piłki, przyjęcie kierunkowe, zwody) w małych, maksymalnie ośmioosobowych grupach - młodszej (roczniki 2008-2009) i starszej (2005-2007).

W szkółce piłkarskiej Concordii nie są one nowością. Zajęcia indywidualne prowadzone są już od dłuższego czasu i przynoszą wymierne efekty.

 

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 3

%100.0 %0.0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 12 )


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ Szatan
  Piątek, 15.06

  Zajęcia z Budzikiem to sama przyjemność.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.