Wtorek, 28.03.2023, Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2022/2023

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Piłka ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Turniej o Puchar EMLO

26.03.2018, 06:00:38 Rozmiar tekstu: A A A
Turniej o Puchar EMLO

Dnia 21 kwietnia 2018 roku – sobota, odbędzie się Turniej o Puchar EMLO. Rozgrywki będą odbywały się na obiekcie typu „Orlik” przy ul. Korczaka w Elblągu. Start wydarzenia przewidziany jest na godzinę 9:40, zakończenie natomiast na okolice 19:00. Zapisy do turnieju prowadzimy do dnia 13 kwietnia 2018 roku. Druk do pobrania na fanpagu EMLO. O przyjęciu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Mamy tylko 8 miejsc!

Nasze zaproszenie dedykujemy szczególnie do miejscowej młodzieży. Czeka nas cały dzień gry, piękna sportowa rywalizacja. Jest to idealny czas i miejsce, aby pokazać swoje umiejętności na boisku, a także przyjść kibicować zawodnikom.

Organizatorami są: EMLO – Elbląska Młodzieżowa Liga Orlika, w której skład wchodzą: Mateusz „Prezes” Maj, Dawid Cyrson, Miłosz Głowacki, Kacper Kurkiewicz, oraz Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu. Honorowym Patronatem turnieju zgodził się zostać dyrektor tejże szkoły Pan Bogusław Milusz. EMLO jest to amatorska organizacja, która przez ostatnie 3 sezony prowadziła rozgrywki dla młodzieży w postaci ligi.

Na jej mecze często przychodziło wielu obserwatorów. Były i rekordy, gdzie ich ilość stworzyła już liczbę trzycyfrową – jest to niemałe osiągnięcie, jak na zwykły mecz ligowy w EMLO. Teraz wychodzimy z nową inicjatywą, w której to rozegramy turniej cało dniowy.  Pomysł ten narodził się, ponieważ po 3 sezonach ligi stwierdziliśmy, że czas na coś innego, wyjątkowego. W lidze zespoły, którym nie wychodziło dość często nie dogrywały jej do końca, tylko się wycofywały. Na turnieju mamy nadzieje, że takiej sytuacji nie będzie.

Oficjalnym źródłem informacji jest fanpage EMLO. Kontakt możliwy również przez fanpage bądź email emlo@interia.pl.

 

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Y.
  Czwartek, 22.03

  Świetna inicjatywa! Fajnie, że komuś chce się poświęcać swój prywatny czas na organizację takich turniejów. Oby więcej!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1952109336853