Piątek, 14.06.2024, Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2023/2024

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Rekreacja targową ofertą MOSiR-u

28.09.2012, 11:01:14 Rozmiar tekstu: A A A
Rekreacja targową ofertą MOSiR-u
fot. arch.MOSiR

Już jutro, 29 września, w hali Centrum Sportowo – Biznesowego o godz. 11:00  rozpoczną  się II Targi Elbląg Sport Expo, których współorganizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Przed rokiem, ten premierowy przegląd elbląskich klubów, organizacji sportowych, podmiotów działających w obszarze szeroko pojętego sportu oraz promocji  zdrowego i aktywnego stylu życia, zyskał uznanie mieszkańców miasta. Organizatorzy i wystawcy zdobyli nowe doświadczenia, a to powinno korzystnie zaprocentować na tegorocznej imprezie.

- W trakcie targów będziemy mieli, tak jak przed rokiem, swoje stoisko – mówi Marek Wnuk, dyrektor MOSiR. – Nasi pracownicy będą prezentować przede wszystkim rekreacyjną ofertę MOSiR adresowaną praktycznie do elblążan w każdym wieku. Przypomnę, że aktualnie trwają rozgrywki w amatorskich ligach piłki nożnej i koszykówce. Niebawem ruszą ligi tenisa stołowego, siatkówki, a także indywidualne formy cykli turniejowych rozgrywek o Grand Prix Elbląga w tenisie stołowym, grach planszowych i badmintonie. Trwa już sezon na lodowisku „Helena”, a jeszcze na rozpoczęcie sezonu czekają sympatycy biegów na orientację.

Jutro liczymy na szczere rozmowy z elblążanami o proponowanych przez nas dotychczas formach wypełnienia zajęciami powszechnej kultury fizycznej wolnego czasu. Oczekujemy również propozycji od odwiedzających nasze stoisko na inne, jeszcze nie wprowadzone formy rekreacji. Zapraszam elblążan do targowego stoiska MOSiR – podkreśla dyrektor Marek Wnuk.

 

MOSiR

 

Oceń tekst:

Ocen: 2

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ lubiący pływanie
  Sobota, 29.09

  Basen kąpielisko zamknięte, tym się pochwalcie.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.7620360851288