Niedziela, 19.05.2024, Imieniny: Mikolaj, Piotr, Urban
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2023/2024

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Zmiany w KS Olimpia Elblag. Łukasz Konończuk rezygnuje z funkcji Prezesa klubu

01.06.2012, 11:10:08 Rozmiar tekstu: A A A
Zmiany w KS Olimpia Elblag. Łukasz Konończuk rezygnuje z funkcji Prezesa klubu
Łukasz Konończuk (fot. arch. red.)

W środę, 30 maja obradowało Walne Zgromadzenie Członków Klubu Sportowego Olimpia Elbląg, na którym dokonano wyboru delegatów na wybory w Warmińsko-Mazurskim Związku Piłki Nożnej. Zostali nimi Łukasz Konończuk, Robert Pilecki i Barłomiej Piór. W skład zarządu klubu wszedł Marek Kamiński, który zajął miejsce członka zarządu po zmarłym miesiąc temu Franciszku Wiśniewskim. Na tychże obradach do dymisji podał się dotychczasowy Prezes KS Olimpia Elbląg,  Łukasz Konończuk, rezygnując z tej funkcji i obowiązków Prezesa, które pełnił od ponad dwóch lat.

Łukasz Konończuk, który spadek Olimpii Elbląg z I do II ligi uważa za swoją osobistą porażkę, poinformował o rezygnacji z funkcji Prezesa klubu na czwartkowej (31 maja) konferencji prasowej. W środę Delegaci przyjęli jego dymisję, powierzając byłemu już Prezesowi pieczę nad klubem do września. Do tej pory Konończuk będzie pełnił obowiązki Prezesa. 4 września 2012 roku odbędą się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Klubu, na którym ma zostać wyłoniony nowy Prezes klubu.

W klubie nadal pracować będzie trener Oleg Raduszko, który poprowadzi „Olimpijczyków” w II lidze, a zarząd prowadzi już rozmowy z niektórymi zawodnikami. Na pewno w zespole pozostanie bramkarz Aleksiej Rogaczow, oraz ok 7 zawodników z obecnego składu. Resztę kadry uzupełnią piłkarze z drużyn młodzieżowych oraz ci którzy wrócą z wypożyczeń.


opr.
AS

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (7)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --5
  ~ kret
  Piątek, 01.06

  czy to znaczy że nareszcie nie będą szły na ten "interes" publiczne środki???

 2. 2
  --4
  ~ krefcik
  Piątek, 01.06

  w komentarzu na innym portalu podano, ze na Olimpia Elbląg miasto wydalo w ubiegłym roku prawie 1.700.000 zł

 3. 3
  --2
  ~ qwe
  Piątek, 01.06

  Arteniuk na PREZESA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. 4
  --2
  ~ xyz
  Piątek, 01.06

  Niby rezygnuje a dalej podejmuje decyzje ośmieszające ten klub-Raduszko i kolejni kopacze ze wschodu.Więc sobie myśle że ten pan powróci we wrześniu ...bo nikogo nie znajdą.Do tego hojność kolegi prezydenta Nowaczyka w postaci 1.700 000 tysięcy na spełnianie zachcianek tego wizjonera futbolu i dotowania biednych białoruskich przeciętniaków zamiast stawiania na wychowanków albo piłkarzy z regionu.Konończuk i jego świta powinni zostać rozliczeni gdzie się podziały takie olbrzymie pieniądze,bo w mieście wszyscy wiedzą ,że niektorzy pseudo piłkarze kroili ten klub na 10-12 tysiączków miesięcznie.Tak to i kibol z łuku może rządzić.

 5. 5
  +7
  ~ olioli
  Sobota, 02.06

  Poparcie dla Konończuka. Dzięki za dwa lata pracy. Mam nadzieję, że zostanie w klubie. Kto inny będzie dawał tyle zaangażowania w klub z miasta bez przemysłu, dużych firm i perspektyw.

 6. 6
  +4
  ~ Księciu
  Sobota, 02.06

  Ludzie tu chodzi o zdrowy rozsądek. Prawdziwi kibice pamiętają co było za starego zarządu: długi, degrengolada, IV liga i niszczejący stadion. Sezon się nie udał, bo co tu dużo mówić - za dużo eksperymentów. Ale powiedzmy sobie szczerze, one były konieczne, bo 1) II ligowy skład był za słaby 2) budżet za skromny, więc trza było szukać piłkarzy tańszych, ale z dobrymi papierami (ci jak wiemy okazali się lamusami) 3) doświadczenia zero, bo na I ligę czekaliśmy 20 lat, trudno wymagać od prezesa światłych ekspertyz. Mimo wszystko chłop podał się do dymisji a chętnego nie widać, co mnie jeszcze bardziej dziwi, bo tylu było doradców na forach. xyz jeśli uważasz, że 2 mln zł na I ligę to fura pieniędzy, zapraszam na fotel prezesa. Długi pokrywasz sam, tak jak to robił Łukasz!

 7. 7
  0
  ~ uj
  Poniedziałek, 04.06

  szacunek za odważno i odpowiedzialną decyzję. SZACUN!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4740459918976