Czwartek, 20.06.2019, Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafal
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2018/2019

Piłka Nożna

»   II liga

»   IV liga

Piłka ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Historia elbląskiej piłki nożnej w Internecie

22.07.2009, 00:00:56 Rozmiar tekstu: A A A
Historia elbląskiej piłki nożnej w Internecie
Fot. www.mosir.elblag.eu

W dziale „Sport w Elblągu” na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji pojawił się materiał przedstawiający historię rozwoju piłki nożnej w naszym mieście.

- MOSiR podjął się próby utrwalenia dokonań elblążan w poszczególnych dyscyplinach sportowych. Materiały zbierane są przez pana Andrzeja Minkiewicza z różnych publikacji oraz bezpośrednio od sportowców. Na koniec pełna informacja prezentowana jest właśnie na stronie MOSiRu. Do tej pory ukazały się materiały związane z 12 dyscyplinami sportowymi, a wśród nich: piłka ręczna, boks, żeglarstwo, hokej, tenis stołowy i inne. Prezentowana jest również strona poświęcona elbląskim olimpijczykom - wskazuje Adam Krause z MOSiR w Elblągu.

Przed rozpoczynającym się nowym sezonem piłkarskim, w momencie, gdy Olimpia wywalczyła awans do II ligi, przyszedł czas na przybliżenie historii piłki nożnej w Elblągu. Czytelnicy będą mogli poznać, jak na przestrzeni lat tworzyły się różne kluby sportowe zaczynając od powstałej w 1945r. „Syreny”, a kończąc na obecnych klubach „Concordia”, „Olimpia” i „Olimpia 2004”.

W celu zapoznania się z materiałami należy na stronie www.mosir.elblag.eu wybrać w menu „Sport w Elblągu”, a następnie „Piłka nożna”. MOSiR zachęca do współredagowania stron. Wszelkie uwagi, nowe wątki można zgłaszać na adres: redakcja@mosir.elblag.eu.

MB

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.