Wtorek, 5.12.2023, Imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2023/2024

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Wyjazd na reprezentację

08.10.2007, 07:52:33 Rozmiar tekstu: A A A


Chcesz obejrzeć na żywo mecz polskiej reprezentacji z Belgią w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy w 2012 r.? Zapisz się na, organizowany przez Parafialny Uczniowski Klub Sportowy „Rafael”, wyjazd autokarowy dla elbląskich kibiców.
 

- Ze względu na duże zainteresowanie wyjazdami na mecze reprezentacji, zapraszam normalnych kibiców na kolejny organizowany przez nas wyjazd. Tym razem jedziemy do Chorzowa na mecz Polska – Belgia – mówi ks. Paweł Guminiak z Parafii Świętej Trójcy na Zatorzu, główny organizator wyprawy.

Organizowany przez księdza Guminiaka wyjazd będzie już drugim z kolei. W sobotę 13 października z Elbląga do Warszawy na spotkanie Polska – Kazachstan, wyjeżdża 50 osób, w tym kilka kobiet i rodzice z dziećmi. 

- Zapraszam już do zastanowienia się i jak najszybszego podjęcia decyzji w sprawie wyjazdu na mecz Polska - Belgia, który odbędzie się 17 listopada 2007 r. na Stadionie Narodowym w Chorzowie – zachęca ks. Paweł. - Bilety zamówione są na dobre miejsca. Cena wejściówki to 100 zł. Z kolei koszt całego wyjazdu, wraz z biletem, to 200 zł. Zapisy, wraz z podaniem adresu i numeru PESEL oraz wpłatą 100 zł, przyjmuję osobiście w parafii przy ul. Kieleckiej 16. Na zgłoszenia czekam do 31 października. Bliższych informacji udzielam pod numerem telefonu 500 018 625 lub mailowo: pguminiak@wp.pl

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ zdezorientowany
  Poniedziałek, 08.10

  a skad panie RK pan wie, ze Polska i Ukraina nie beda jednak organizowaly ME 2012 i przyjdzie nam sie po raz kolejny zmierzyc z Belgia w eliminacjach, tak jak i tym razem...

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.8729829788208