Poniedziałek, 20.09.2021, Imieniny: Renata, Filipina, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLITYKA

Korwino-Camper zawitał do Elbląga. Janusz Korwin-Mikke serwował w nim jajecznicę

07.08.2015, 15:07:16 Rozmiar tekstu: A A A
Korwino-Camper zawitał do Elbląga. Janusz Korwin-Mikke serwował w nim jajecznicę
Fot. Adrian Sajko

Korwino-Camper, to kolejny po samolocie Air Korwin One, środek transportu, który służy Januszowi Korwin-Mikke do kampanijnej podróży po kraju. Dziś (7 sierpnia), pojazd odwiedził Elbląg. Na Bulwarze Zygmunta Augusta lider Partii KORWiN spotkał się z mieszkańcami, by częstować ich ...własnoręcznie przyrządzoną jajecznicą.

Janusz Korwin-Mikke pojawił się na parkingu przy Tawernie Tortuga w samo południe. Prezes Partii KORWiN od 27 lipca podróżuje po wybrzeżu swoim Korwino-Camperem i spotyka się z wyborcami. Jak podkreśla Biuro Prasowe Partii KORWiN, spotkania te cieszą się ogromną popularnością wśród słuchaczy, a uczestniczy w nich nawet kilka tysięcy osób.

Elbląg był ostatnią miejscowością na polskim wybrzeżu, które odwiedził Korwino-Camper. Janusz Korwin-Mikke najpierw spotkał się na Bulwarze z elbląskimi mediami, by krótko skomentować sprawy bieżące w polskiej polityce.

Byłem ostatnio często pytany, czy widzę jakąś różnicę pomiędzy prezydentem Komorowskim a prezydentem Dudą i co się stanie, jeśli zamiast PO rządzić będzie PiS. Oświadczam, że dla mnie różnica jest żadna. Dla niektórych jednak jest w tym jakaś różnica. Jeżeli wygra PO, to dzieci będą chodziły pod przymusem do szkoły w wieku lat 6 i połowa ludzi będzie wściekła, bo chcieliby aby chodziły one do szkoły rok później. Jeśli z kolei wygra PiS, to dzieci będą chodziły pod przymusem do szkoły w wieku lat 7 i tu też połowa ludzi będzie wściekła, bo chciałaby aby chodziły one do szkoły rok wcześniej. Jeżeli my będziemy rządzili, dzieci poszłyby do szkoły wtedy, kiedy zechcą ich rodzice i nikt nie będzie wściekły. Taka jest różnica między państwem ludzi wolnych a państwem niewolników

– powiedział w Elblągu Korwin-Mikke.

Prezes Partii KORWiN jasno sprecyzował również cele, jakie przyświecają jego ugrupowaniu.

Nie ukrywamy, że jesteśmy partią, która chce nie tylko zlikwidować rząd ale też zmienić ustrój państwa. Tak jak wcześniej obalono PRL i wprowadzono III RP, my chcemy obalić III RP i wprowadzić normalne państwo polskie. Jesteśmy partią antypaństwową. Chcemy całą tę bandę złodziei, która rządzi Polską – PO, PiS, SLD, PSL, wymienić. Ich miejsce jest w więzieniach, a nie w parlamencie

– stwierdził Janusz Korwin-Mikke.

Po konferencji prasowej Korwin-Mikke wsiadł do swojego campera i własnoręcznie przyrządził jajecznicę, którą częstował przybyłych na miejsce elblążan.

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 16

%62.5 %37.5


Galeria / Korwin Mikke w Elblągu usmażył jajecznicę ( zdjęć 29 )
Dodano: 2015-08-07 |  Fot. Adrian Sajko
0

Komentarze do artykułu (28)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +15
  ~ Polak
  Piątek, 07.08

  więcej dziennikarzy, niż całej reszty - żenujące to trochę...

 2. 2
  +15
  ~ nwo
  Piątek, 07.08

  rzucili się na jajecznice jak muchy do g.... żenada.

 3. 3
  +12
  ~ cosik
  Piątek, 07.08

  Temu panu wszystko się myli? W tak gorący dzień podaje się chlodnik. Ale co tam pozdrowienia też myli, jak to pokazał onegdaj w Parlamencie Europejski , tak czy nie tak?

 4. 4
  +12
  ~ oxx
  Piątek, 07.08

  Pięciu KorwinBaranów otoczonych lokalnymi dziennikarzami ... Wynik wyborczy do przewidzenia ... ;)

 5. 5
  +5
  ~ bezrobotny
  Piątek, 07.08

  Ja jako lekarz zapraszam pana do szpitala Wojewódzkiego na badania psychiatryczne , Zaznaczam ,że koszt badania pokryje skarb państwa .

 6. 6
  +13
  ~ BEZ ŚCIEM proszę
  Piątek, 07.08

  Nieprzebrane tłumy ciekawych przyciągnął JKM jak widac na tych zdjęciach.

 7. 7
  +14
  ~ OZjasz Goldberg
  Piątek, 07.08

  Niestety w Elblagu Korwin nie ma zadnych powaznych reprezentantow, oprocz bezrobotnej, niewyksztalconej mlodziezy, a szkoda...

 8. 8
  +9
  ~ Ale jaja
  Piątek, 07.08

  Jajka z Biedronki,na jednym zdjeciu widac reklamowke sieciowki.Z Europejskiej pensji w euro to nie poszalal...skapy jest a chce wszystkim i wszystko rozdawac.

 9. 9
  +7
  ~ waco
  Piątek, 07.08

  jeszcze nie ma pozytywnych komentarzy tych oszołomów od Korwina, bo są razem z nim w trasie, ale jak wrócą to szybko siada do komputerków :)

 10. 10
  +10
  ~ Ale jaja
  Piątek, 07.08

  Przez tydzien beda minusowac.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.