Poniedziałek, 28.11.2022, Imieniny: Jakub, Leslaw, Zdzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INTERWENCJE INFO

Teatralna: O krok od poważnego wypadku. Niebezpieczne dziury w centrum miasta

12.09.2022, 19:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Teatralna: O krok od poważnego wypadku. Niebezpieczne dziury w centrum miasta
Fot. redakcja

Dziura na skraju jezdni przy ul. Teatralnej to prawdziwa pułapka, przekonuje Czytelnik. - To zwyczajnie niebezpieczne. Tutaj można nie tylko zniszczyć auto, ale i zrobić sobie krzywdę - dodaje mężczyzna. 

 

Stan nawierzchni wielu elbląskich jezdni pozostawia sporo do życzenia. Wielokrotnie już nagłaśnialiśmy ten temat i na prośbę naszych Czytelników informowaliśmy o ulicach, na których ten problem jest największy. Tym razem mieszkaniec Elbląga zwraca uwagę na ulicę Teatralną.

 

Proszę, napiszcie o tym, co dzieje się na ulicy Teatralnej. Wielka dziura na skraju jezdni to prawdziwa pułapka na kierowców. Tutaj można nie tylko zniszczyć auto, ale i zrobić sobie krzywdę. Sam ostatnio w ostatnim momencie zauważyłem tę dziurę i ominąłem ją dosłownie o włos. To zwyczajnie niebezpieczne, Teatralna to bardzo ruchliwa ulica, czy musi tu dojść do wypadku, aby wreszcie załatano tę dziurę

 

- pisze Czytelnik w liście do redakcji. 

 

 

Mężczyzna nie ukrywa zdenerwowania. - Co chwila wprowadza się coraz surowsze kary dla kierowców łamiących przepisy. Kolejne mają wejść w życie już za kilka dni. Jesteśmy chyba najbardziej rygorystycznie traktowanymi uczestnikami ruchu drogowego. Wszystko fajnie, ale z drugiej strony warto również zadbać o to, aby drogi, po których się poruszamy były w dobrym stanie, a nie dziurawe jak szwajcarski ser, to przecież też prowadzi do niebezpiecznych sytuacji - dodaje. 

 

Temat dziurawych jezdni w Elblągu nadal wzbudza wiele emocji wśród kierowców. Problem ten, jak się okazuje dotyczy nie tylko małouczęszczanych ulic, ale również tych najbardziej ruchliwych. Mimo remontów i cyklicznie przeprowadzanego pozimowego łatania mieszkańcy nadal mają sporo powodów do narzekania, czego przykładem może być ulica Teatralna.  

 

Co na temat elbląskich jezdni sądzą Czytelnicy info.elblag.pl?  Ich stan poprawia się z roku na rok, czy też nadal za dużo jest w nich dziur?

Piszcie w komentarzach. 

 

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (22)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +19
  ~ kierowca
  Poniedziałek, 12.09

  Dziura dziurą ale z kratki kanalizacji deszczowej dawno nieczyszczonej chyba wyrasta drzewko. Rozumiem szacunek dla przyrody, może by je przesadzić w bardziej bezpieczne miejsce.

 2. 2
  +13
  ~ Dziura
  Poniedziałek, 12.09

  Większa i głębsza dziura jest prawie na samym środku przy ulicy Czołgistów 3. Nie sposób ominąć jak auto stoi na przeciwnym pasie. Na wiosnę zrobili dywanik 3x1 metr a to zostawili tuż obok. Mimo zgłoszeń nic z tym nie robią, więc tutaj też poczekacie sobie.

 3. 3
  +13
  ~ Tylko paliwo i podatki w górę
  Poniedziałek, 12.09

  Tu trzeba zjechać odruchowo częściowo na drugi pas a to może się zakończyć tragicznie. Taka sama wyrwa jest przy Slonecznej koło przedszkola. Koło można zostawiać. Ale kogo w tej wiosce interesuje

 4. 4
  +18
  ~ ob
  Poniedziałek, 12.09

  Teraz przyjedzie ekipa w postaci trzech robotników i postawia pachołek, który będzie stał miesiąc . A potem się zobaczy.

 5. 5
  +13
  ~ lucyna
  Poniedziałek, 12.09

  Z całym szacunkiem dla prezydenta Elblaga nie rozumiem jego tolerancji dla swoich podwładnych , którzy olewają swoje obowiązki . To przez ich nieróbstwo Wróblewski nie bedzie wybrany na kolejna kadencję . Skoro tak łatwo niesłusznie zlikwidował Pan Izbę Wytrzeżwień i wysłał jej pracowników na zielona trawkę , skąd tyle tolerancji dla ludzi z ZArządu Dróg .

 6. 6
  +14
  ~ marki
  Poniedziałek, 12.09

  ta dziura straszy juz od paru miesiecy

 7. 7
  +13
  ~ Prawda
  Poniedziałek, 12.09

  Zarząd Dróg to najsłabszy departament w UM. Porażająca niekompetencja. Jak z zza biurka nie widać dziur to znaczy , że ich tam nie ma. Przecież to takie oczywiste...

 8. 8
  --6
  ~ Janos
  Poniedziałek, 12.09

  Dziury są dobre, gdyż zmuszają kierowców do wolniejszej jazdy. Działają lepiej niż fotoradary.

 9. 9
  +10
  ~ Rajdowiec
  Poniedziałek, 12.09

  Obraz jest porazający i naprawdę ośmieszający ! oraz przygnębiający ! Może wiecej ruchu zamiast siedzenia tylkiem za biurkiem! To wyjdzie na zdrowie i formę i zapewni bexpieczenstwo kierowców!! A to chyba priorytet?

 10. 10
  --7
  ~ Kierowca
  Poniedziałek, 12.09

  Jedna dziura przy krawężniku, którą można ominąć. Trzeba było zgłosić dziurę i by załatali.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1233689785004