Poniedziałek, 28.11.2022, Imieniny: Jakub, Leslaw, Zdzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (22)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ WaWa2020
  Poniedziałek, 12.09

  Zapraszam na ulicę Żeglarską i ulicę Owocową, są dziurawe jak ser szwajcarski ale nikogo to nie obchodzi, co porabia ten cały zakichany Zarząd Dróg, czy Oni nie maja obowiązku sprawdzania stanu dróg, ponadto na ulicy Owocowej jakaś Paniusia stawia swój samochód tak aby nie można było ominąc tą dziury, żenada, proszę pojechać ul. Grunwaldzką, przecież to ulica wylotowa i wlotowa z kierunku na Warszawę, tam z kolei są pozapadane studzienki, nasi drogowcy chyba nigdy nie nauczą sie właściwie osadzać włazy kanalizacyjne, pozdrawiam gryzipiórków, niech ruszą w końcu w teren i coś zrobią.

 2. 2
  0
  ~ Pisac jeb
  Wtorek, 13.09

  Mi kiedyś w Malborku udowodnili że dziura nie istniała po tym jak uszkodziłem dwa koła i zawieszenie. Dziury nie ma ja nic nie. Widze

 3. 3
  --7
  ~ Polak nie donosi.
  Wtorek, 13.09

  To czemu, skoro jest dziura nie zgłoszono tego faktu do odpowiednich służb. U nas wytworzył się taki zwyczaj, że głośno coś krytykujemy, ale nie zamierzamy uczestniczyć w rozwiązaniu problemu. Nikt nie zgłasza naruszeń prawa, wykroczeń czy innych zagrożeń, bo nie jesteśmy kapusiami, nie widzę tego, bo to nie moja sprawa, zgłoszę i będę miał problemy itd. , itp. A potem tragedia. Jak widzisz zło to zgłaszaj je temu do kogo sprawa należy.

 4. 4
  +5
  ~ "idzi w ch.u.j"
  Wtorek, 13.09

  Tyle obrzydzenia co dostają osoby kierujące samorządem Elbląga wystarczyło by dla największych leni z całej Wschodniej Europy by się zabrać do pracy. Dla nich to jest pochwała. Wywiesi taki uczniom płachtę ze swoim nazwiskiem i cieszy się że to na niego lud wylewa pomyje. Kompletny stan ... .

 5. 5
  +4
  ~ kuk
  Wtorek, 13.09

  @~ Prawda ~ a departament kultury, promocji i turystyki to lepszy? oba walczą o "palmę pierwszeństwa", czyż nie tak?

 6. 6
  +5
  ~ mamydość
  Wtorek, 13.09

  niestety wlasnie wpadlem w ta dziure i bede szarpal tych niechlujow z zarzadu drog. totalny haos organizacyjny w miescie. ile jeszcze?!!! wszystkie studzienki w ulicach pozapadane. browarna modrzewina rozwalona przez tiry jezdzace do magazynow browaru na modrzewinie.

 7. 7
  +1
  ~ uiyIK
  Wtorek, 13.09

  OJ nasze miasto ,to wielka dziura zobaczcie po bokach Starowiejska niby centrum ,ani przejść ,ani przejechać .Ulica ładna nazwa ,gdzie wyznaczone przejścia dla pieszych . NIE MA PIENIĘDZY I NIE BĘEDZIE slogan Rostowskiego i Wróblewskiego .Wróbelek rządzi tutaj ..

 8. 8
  +3
  ~ Krasnal
  Wtorek, 13.09

  No to zapraszamy na Żeglarską .....

 9. 9
  +2
  ~ MIESZKANIEC
  Wtorek, 13.09

  Departamentem Dróg w Elblągu zarządza wice prezydent J Nowak , który na wszystkim zna się , tylko nie zna się na dziurach w drogach Prawdopodobnie z wykształcenia jest inżynierem budownictwa lądowego , a w tym miejscu wylądował słabo .

 10. 10
  --3
  ~ Banan
  Wtorek, 13.09

  To nie jest wina samorządu tylko PiS.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.93164396286011