Poniedziałek, 26.02.2024, Imieniny: Bogumil, Aleksandra, Miroslawa
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KULTURA

Elbląg: Stała się muzyczna magia. Za nami koncert świąteczny Szalonych Małolat (zobacz zdjęcia)

05.01.2023, 22:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Elbląg: Stała się muzyczna magia. Za nami koncert świąteczny Szalonych Małolat (zobacz zdjęcia)
Fot. Paweł Friedrich

Niezwykłym muzycznym widowiskiem Studio Artystyczne Szalone Małolaty podsumowało miniony rok. Świąteczny koncert pt. "Pieśni o Tobie...", w wykonaniu młodych wokalistów i wyjątkowych gości, odbył się w czwartek (5 stycznia) w kościele pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego. Zobacz galerię zdjęć z wydarzenia.

 

 

Święta to magiczny czas. Bardzo byśmy chcieli, aby ta muzyka, którą się dziś z państwem dzielimy sprawiła, że magia świąt, cuda, które dzięki niej się dzieją, pozostała z nami nie tak krótko, jak topniejący śnieg, ale przez cały rok

 

- przekonywała Maja Panicz, witając widownię, trenerka Szalonych Małolat i po tym wydarzeniu, nie ma wątpliwości, że tak się stanie. 

 

 

Koncerty świąteczne Szalonych Małolat to wyjątkowo emocjonujące spotkanie z utalentowanymi, młodymi wokalistami. Zespół Studio Artystycznego Katarzyny Panicz przyzwyczaił nas, że to muzyczne show, które zostaje w pamięci na długo. W tym roku nie było inaczej, choć zmieniło się miejsce wydarzenia. Tym razem wydarzenie zorganizowano w kościele pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego. 

 

 

Podczas koncertu usłyszeliśmy nowy repertuar zespołu. W programie wydarzenia znalazły się utwory gospel, a także tradycyjne polskie kolędy. Wśród nich "Nad Betlejem" czy "Pójdźmy wszyscy do stajenki". Młodzi wokaliści zachwycili publiczność swoimi wykonaniami. Serca widowni podbiły także, najmłodsze Małolatki, rewelacyjnie śpiewając m.in. "Feliz Navidad" i "Świeć gwiazdeczko". 

 

 

Na scenie pojawili się również wyjątkowi goście, którzy mieli również swój udział w przygotowaniu koncertu: Na koncercie zagości Natalia Bajak, solistka zespołu Sound’n’Grace oraz Adam Czapla, trener wokalny z programu The Voice Kids. Artyści zaśpiewali utwory z wokalistami zespołu, a zwieńczeniem tej niesamowitej współpracy było trio: Natalia Bajak, Adam Czapla i Maja Panicz.

 

 

Mamy ogromne szczęście do ludzi, przyciągamy do siebie fantastyczne osobowości.  Podobne energie, chyba się do siebie przyciągają

 

- mówiła Maja Panicz o wyjątkowych gościach.

 

 

Zespołowi towarzyszyli również elbląscy muzycy: Bartek Krzywda (klawisze), Piotr Mazurowski (bas), Radosław Szewczyk (gitara), Szymon Zuehlke (saksofon) i Michał Ligęza (perkusja).

 

 

 

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / Elbląg: Muzyczna magia. Za nami koncert świąteczny Szalonych Małolat ( zdjęć 128 )
Dodano: 2023-01-05 | Fot. Paweł Friedrich zdjęcia od 1 do 86, Fot.Agnieszka Klatt zdjęcia od 87 do 128
0

Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Michal
  Czwartek, 05.01

  Sztos! Petarda! Czad! 🤩 Niesamowity koncert! Oby więcej takich eventów w Elblągu!!!

 2. 2
  0
  ~ Asia
  Piątek, 06.01

  Ależ to była energia! Cudowne głosy! Kawał dobrej roboty, czekam na kolejny koncert! Tego nigdy nie zapomnę ! I to miejsce…. Nie mogło być lepiej!

 3. 3
  0
  ~ Mama
  Sobota, 07.01

  Piękna fotorelacja! Dziękujemy za pamiątkę 😊

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0532288551331