Sobota, 1.04.2023, Imieniny: Grazyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Elbląg: Teraz My! Targi seniora w Światowidzie (zobacz zdjęcia) 

07.12.2022, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Elbląg: Teraz My! Targi seniora w Światowidzie (zobacz zdjęcia) 
Fot. Paweł Friedrich

Teraz My! Pod tym hasłem odbywają się dziś (7 grudnia) Targi Seniora. Wyjątkowe przedsięwzięcie zorganizowało Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" w Elblągu. Zobacz galerię zdjęć. 

 

CSE "Światowid" zaprosiło dziś (7 grudnia) elblążan na Targi Seniora – Teraz My! To wydarzenie skierowane do seniorów z województwa warmińsko-mazurskiego i ich rodzin. Rozpoczęło się o godz. 10 i potrwa do godz. 14.

 

W targach uczestniczą przedsiębiorcy, instytucje publiczne, organizacje pozarządowe i osoby fizyczne, których oferta obejmuje szeroko rozumianą propozycję towarów i usług dla osób starszych oraz ich rodzin. Podczas targów prezentują się przedstawiciele następujących dziedzin: zdrowie, sport i rekreacja, kulinaria, uroda i styl, kultura i nauka, prawo i finanse, pasje i zainteresowania, nowe technologie i multimedia. - Jak zawsze targi będą okazją, aby seniorzy mogli skorzystać z porad specjalistów z zakresu prawa, zdrowia, urody, a także z bezpłatnych badań. W programie targów, oprócz stoisk, znajdzie się otwarta scena, na której odbędą się prelekcje oraz prezentacje seniorskich zespołów artystycznych - zapowiadali organizatorzy.

 

Zobacz galerię zdjęć z wydarzenia. 

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Galeria / Teraz My! Targi seniora w Światowidzie ( zdjęć 44 )
Dodano: 2022-12-07 | Fot. Paweł Friedrich
0

Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Jest jeden problem z tymi targami
  Środa, 07.12

  Niestety po wieku uczestników i uczestniczek trudno stwierdzić

 2. 2
  0
  ~ stefan
  Czwartek, 08.12

  No to wcześnie informacja . Po fakcie!!!!

 3. 3
  0
  ~ celina
  Czwartek, 08.12

  Sądząc po zdjęciach 90 % seniorów w Elblągu to panie , a może po prostu panowie nie mają tyle śmiałości ,by pozować stale fotografom .Postulat do ETK, Uniwersytetu III wieku i Wydziału Kultury Urzędu Miasta ,by zimą zaplanowały , a wiosną uruchomiły dla tysięcy elbląskich seniorów 50 + stałe miejsce spotkań - Cafe Senior. z odpowiednimi emeryckimi zniżkami. Miejsc ci w Elblągu dostatek z piwnicami Ratusza Staromiejskiego na czele.

 4. 4
  0
  ~ Zly
  Piątek, 09.12

  Chyba ja nie jestem opóźniony ale dzisiaj jest 9.12.2022.r godzina 4.30 otwieram gazetę info elblag i dowiaduję sie że w dniu 7 .12.2022.w Swiatowit odbedzie się wielka impreza targi seniora,a że do tej grupy należę to powiem krótko kto ma spóźniony zapłon w informacjach.Prawdopodobnie UM a w tym Pani Rzecznik jak można w ten sposób lekceważyć seniorów ni dajac w media przynajmniej 2 tygodnie wczesniej.Podejrzewamze udzial w tym wydarzeniu brali znajomkowie seniorzy UM i ichrodziny.Przypominam że kazdy senior jest podatnikiem a z tego funduszu macie w UM nie małe pieniądze. Radziłbym na przyszłość brac pod uwage ze w naszym powiecie i samym Elblagu jest nas spora grupa.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1935710906982