Niedziela, 3.03.2024, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KULTURA

Zapraszamy na "Tajemnice cyrkowego klauna". Spektakl plenerowy dla dzieci

26.08.2022, 10:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Zapraszamy na "Tajemnice cyrkowego klauna". Spektakl plenerowy dla dzieci

W sobotę 27 sierpnia, o godz. 17:00 zapraszamy dzieci z rodzicami na biblioteczny dziedziniec, gdzie będzie można obejrzeć spektakl teatralny w wykonaniu Teatru Vaśka z Torunia. Będzie to „Tajemnica cyrkowego klauna”: pogodny, pełny humoru spektakl o perypetiach wędrownej grupy cyrkowej. Wstęp wolny.

 

O spektaklu z opisu Teatru Vaśka:
Postacie występujące na scenie są barwne, tak jak barwna jest scenograficzna oprawa przedstawienia. Piosenki są rytmiczne, proste, a muzyczne brzmienia zmieniają się bardzo melodyjnie.

Przedstawienie zaczyna się jak w prawdziwym cyrku – fanfary, uroczyste powitanie, występ egzotycznej tancerki. Lecz po pewnym czasie okazuje się, że nie wszystkie popisy mogą być pokazane publiczności. Dlaczego? To właśnie stanowi tytułową tajemnicę klauna Lolo, gorącego miłośnika zwierząt.

 

Otóż Lolo dla całej cyrkowej menażerii koni, tygrysów, niedźwiedzia – znalazł miejsca znacznie wygodniejsze, niż ciasne wozy i klatki. W ten sposób jednak spowodował wielkie zamieszanie, ponieważ z programu przedstawienia wypadły najciekawsze pozycje.

Zaskoczony Dyrektor Cyrku Obieżyświat potrafi sobie jednak poradzić z każdym problemem. W jaki sposób upora się z tą sytuacją? Do zabawy na arenie włącza młodych widzów. Cała druga część przedstawienia upływa pod znakiem świetnej wspólnej zabawy aktorów i publiczności.
W „Tajemnicy cyrkowego klauna” każdy znajdzie coś dla siebie, nawet widz całkiem dojrzały, a dzieci na pewno ucieszą się mogąc wystąpić na arenie jak prawdziwe gwiazdy.


Więcej informacji:
Biblioteka Młodego Czytelnika „BULAJ”
ul. Zamkowa 1
tel. 55 625 60 23


Zadanie realizowane w ramach zadania publicznego „Teatr w ogrodzie” przez Oddział Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich we współpracy z Biblioteką Elbląską. Zrealizowano przy współudziale finansowych Samorządu Miasta Elbląg.

 

                                                          ................. Artykuł sponsorowany..............
 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.98647284507751