Czwartek, 28.10.2021, Imieniny: Judyty, Szymona, Tadeusza
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KULTURA

Spotkanie z Niną Majewską-Brown

14.10.2021, 11:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Spotkanie z Niną Majewską-Brown

W poniedziałek, 18 października, o godz. 17:00 w ramach cyklu #czytElnia zapraszamy do bibliotecznej filii nr 5 Kostka na osiedlu Zawada na spotkanie z Niną Majewską- Brown, autorką bestsellerowych książek z akcją umiejscowioną w obozie Auschwitz-Birkenau oraz powieści z kobiecymi bohaterkami.


Rozmowę poprowadzi Anna Romańczuk.
 

Nina Majewska-Brown – poznanianka, ukończyła filologię polską i klasyczną oraz dziennikarstwo na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza, przez wiele lat pracowała w wydawnictwach, promując książki innych autorów, w końcu –  za namową męża – sama zaczęła pisać. Jest autorką powieści opowiadających o codziennym życiu swoich bohaterek: „Wakacje”, „Zwyczajny dzień”, „Jak się nie zakochać”, „Nina”, „Notes Kuchenny”, „Grzech”, „Anka inne oblicze szczęścia”, „Anka i diabeł stróż”, „Mąż na niby”, „Anka i piekło szczęścia”, „Żona na zamówienie”, „Tylko dla dorosłych”. W kilku ostatnich książkach porusza tematykę obozową, opisując prawdziwe, ale zbeletryzowane historie z Auschwitz-Birkenau: „Tajemnica z Auschwitz”,  „Ostatnia więźniarka Auschwitz”, „Anioł życia z Auschwitz”, „Tajemnica z Auschwitz”.
 

Filia nr 5 KOSTKA mieści się w budynku SP nr 9 przy ul. Józefa Wybickiego 20, wjazd od ul. Andersa, tel. (55) 625 60 95/96
 

Spotkanie odbywa się w ramach cyklu #czytElnia i jest realizowane przy pomocy finansowej Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.