Piątek, 19.07.2024, Imieniny: Alfred, Wincenty, Wlodzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

Fontanna w Parku Kajki powstanie za prawie 500 tys. zł. Miasto wybrało wykonawcę

28.09.2022, 11:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Fontanna w Parku Kajki powstanie za prawie 500 tys. zł. Miasto wybrało wykonawcę
fot wizualizacja UM Elbląg

Wyłonieniem wykonawcy zakończył się przetarg na przygotowanie dokumentacji i budowę fontanny w Parku Kajki. Zadanie to Miasto powierzy elbląskiej firmie. 


Utworzenie fontanny w Parku Kajki i instalacja monitoringu to jeden z wniosków wybranych przez elblążan (320 głosów) do realizacji z budżetu obywatelskiego. Obiekt ma powstać w Ogrodzie Różanym w Parku Kajki, w miejscu, w którym już kiedyś znajdowała się fontanna.

 

Pod koniec czerwca Miasto ogłosiło przetarg na wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz budowę fontanny wraz z zagospodarowaniem terenu. Teraz poznaliśmy jego wynik. W postępowaniu wzięła udział jedna firma - Zakład Ogólnobudowlany inż. Mirosława Markiewicza z Elbląga (jej oferta to 456 tys. zł) i to ona je wygrała. 

 

 

fot wizualizacja UM Elbląg

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Adi
  Środa, 28.09

  Zaleje fontannę jak ostatnio po ulewie i będzie po ptokach. Najpierw trzeba ogarnąć podstawy jak wyeliminowanie podtopień i udrażnianie kanałów.

 2. 2
  +4
  ~ idA
  Środa, 28.09

  Natychmiast trzeba powołać komunalny zakład melioracyjno kanalizacyjny ADI spec bud, bo tenże posiada ogromną wiedzę i możliwości realizacji prac inwestycyjnych na tym terenie. A przynajmniej wykonawca musi konsultować się z tą firmą, bo inaczej będzie po ptokach.

 3. 3
  +4
  ~ viki
  Środa, 28.09

  Po tygodniu przestanie działać.

 4. 4
  0
  ~ Konio
  Środa, 28.09

  Drodzy wszystko wiedzący „gimnazjaliści”. Skończcie szkoły, załóżcie własne firmy, wystartujcie w przetargach, a po wygranym przetargu wykonajcie dobrze i fachowo za połowę ceny. Mimo wszystko życzę miłego dnia i ładnej pogody.

 5. 5
  0
  ~ Magnat Biznesu
  Środa, 28.09

  Tu nie piszą żadni gimnazjaliści. Tu same stare dziady siedzą. Młodzi nie wchodzą na takie strony a co dopiero mówić o komentowaniu. Tu siedzą Grażynki i Janusze oraz budżetówka, która urządza tu sobie kadrowe przepychanki i gierki.

 6. 6
  +5
  ~ rob
  Środa, 28.09

  miasto nie ma pieniedzy a oni fontanny buduja niech ze swoich zaplaca

 7. 7
  +2
  ~ Chestet
  Czwartek, 29.09

  Ta fontanna potrzebna jak świni karuzela. Są chyba większe potrzeby A podobno kasy brak

 8. 8
  +3
  ~ Ania
  Czwartek, 29.09

  Fju,fju! Widzę,że miasto jednak dobrze stoi finansowo! A taki płacz był ostatnio,że nie będzie na to, czy tamto..że ulice będą nieoświetlone bo prąd drogi, bilety w górę bo brak kasy. A tu nagle bach! Fontanna! Potrzebna teraz jak wrzod na d...e . To jak to w końcu jest? Ma miasto kasę,czy nie? Bo zaczynam się gubić. Najpierw pomnik, teraz fontanna, co następne???

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4412181377411