Wtorek, 21.05.2024, Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

RUSZYŁA BUDOWA VARSOVIA RESIDENCE

21.09.2020, 07:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
RUSZYŁA BUDOWA VARSOVIA RESIDENCE

Już od kilkunastu dni trwa budowa nowej inwestycji deweloperskiej - VARSOVIA RESIDENCE. 
 

Varsovia Residence przy ul. Komeńskiego w Elblągu będzie alternatywą dla osób poszukujących mieszkań komfortowych, położonych w kameralnym osiedlu, otoczonych zielenią oraz świetnie połączonych z centrum miasta. Największym atutem przedsięwzięcia jest bardzo dobry projekt - trzy niewysokie budynki, funkcjonalne układy mieszkań oraz duże, słoneczne balkony. Wysoki standard wykończenia części wspólnych, ułatwienia technologiczne oraz duża ilość miejsc postojowych zewnętrznych oraz garaży znacznie podniosą jakość zamieszkania w tym osiedlu. Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane.

Budowa Varsovia Residence rozpoczęła się zgodnie z harmonogramem, do dnia dzisiejszego wykonano prace ziemne oraz rozpoczęło się wylewanie ław fundamentowych. Sprawdzony deweloper – firma HYDROBUD z Elbląga to gwarancja terminowego i prawidłowego przebiegu procesu budowlanego. 


Sprzedaż mieszkań prowadzi firma Freedom Nieruchomości z siedzibą przy Alei Grunwaldzkiej 31 w Elblągu. Jak potwierdza opiekun inwestycji z ramienia biura sprzedaży - Grzegorz Kraiński, już w czasie przedsprzedaży wiele lokali zostało zarezerwowanych a na dzień publikacji tego artykułu ponad 60% mieszkań jest już sprzedanych.

Więcej informacji o Varsovia Residence przeczytają Państwo na stronie internetowej www.varsovia-residence.pl. Zapraszamy również na nasz fanpage na Facebooku, gdzie zamieszczamy wszystkie nowości związane z przebiegiem inwestycji. Na wszelkie pytania związane z inwestycją odpowie Państwu Grzegorz Kraiński tel. 533 394 100 e-mail: g.krainski@freedom-nieruchomosci.pl lub biuro sprzedaży pod nr stacjonarnym 55 246 11 22.
 

Zapraszamy

 


.......................... Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 4 )


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.52141404151917