Wtorek, 25.02.2020, Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

Ulica Piechoty doczeka się remontu. Zajmie się tym EPGK

27.12.2019, 14:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Ulica Piechoty doczeka się remontu. Zajmie się tym EPGK
Fot. archiwum redakcji/zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Nawierzchnia ulicy Piechoty jest w fatalnym stanie. Niebawem jednak ma zostać odnowiona. Miasto znalazło wykonawcę remontu.

Temat ulicy, której stan co rok się pogarsza urzędnikom znany jest od lat. Jednak dopiero teraz Piechoty doczeka się remontu. Do przetargu na wykonanie tego zadania stanęły trzy firmy.

Miasto kilka dni temu na stronie BIP ogłosiło wykonawcę. Ostatecznie zdecydowano się powierzyć remont ul. Piechoty Elbląskiemu Przedsiębiorstwu Gospodarki Komunalnej. Będzie on kosztował ponad 453 tys. zł - to najniższa oferta, którą złożono do przetargu, najdroższa opiewała na ok. 506 tys. zł. Na zakres robót składa się wykonanie odnowy nawierzchni o długości około 260 m.

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (10)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +9
  ~ mieszkaniec
  Piątek, 27.12

  I tu nie potrzeba znaków ograniczenia prędkości .Tak powinno być na wszystkich ulicach naszego miast byłoby bezpieczniej ,a pieniądze zamiast na remont można by było przeznaczyć na nagrody urzędnikom ,

 2. 2
  +7
  ~ ♤♤♤♤♤
  Piątek, 27.12

  Gdyby Wójcik nie miałby tam swojego pałacu, to ta ulica dalej tak by wyglądała. Ciekawe zatem czy remont zakończy się na wysokości pałacu Wójcika, czy remont pociągna aż do ulicy Mieroslawskiego.

 3. 3
  --4
  ~ MiszkaniecPiechoty
  Piątek, 27.12

  do @~ ♤(itd.) Durniu ty jeden, bo inaczej nie można. Wiesz ile lat pisaliśmy prośby, podania i petycje o remont tej ulicy? Masz problem na swojej ulicy to rób wytrwale to samo, tyle lat co my, mieszkańcy Piechoty, a może będziesz tez miał powód do radości tak jak my teraz. Zapewnienie o realizacji tej inwestycji uzyskaliśmy w minionym roku a pan tu o jednym z przedsiębiorców coś wypisuje. Myśmy o to zabiegali latami i fakt, że przy tej ulicy zainwestował nijaki Wójcik nic to nie ma do rzeczy.

 4. 4
  +9
  ~ /
  Piątek, 27.12

  muszą wyrównać ten bruk który rozwalili przy remonciw willi

 5. 5
  +15
  ~ mieszkaniec II
  Piątek, 27.12

  dwieście sześćdziesiąt metrów, tz. od ul Kościuszki do końca nawierzchni asfaltowej , czyli wjazdu do Wójcika. Część o nawierzchni brukowej jest super i zdaniem urzędników nie wymaga naprawy. Tych kilka zapadlin po wymianach przyłączy wodociągowych gdzie kierowcy krzeszą iskry skrzyniami biegów to nieistotny szczegół.

 6. 6
  +6
  ~ wicia
  Piątek, 27.12

  Można, można. Jak się chce komuś "przymilić", to i priorytetowo remont robi się temu komuś? A inne bardziej zaniedbane ulice mogą sobie ... poczekać? Żal

 7. 7
  +9
  ~ Marysia była lekko w szoku
  Piątek, 27.12

  Dziękujemy panie Leszku za inwestycje, dzięki Panu będziemy mieli nową nawierzchnie

 8. 8
  +7
  ~ Marysia była lekko w szoku
  Piątek, 27.12

  Dziękujemy panie Leszku za inwestycje, dzięki Panu będziemy mieli nową nawierzchnie

 9. 9
  +9
  ~ Pech
  Piątek, 27.12

  Macie dużo szczęścia. U nas, na ulicy Garnizonowej UM wykonał "rewitalizację" z płyt betonowych na płyty betonowe w ramach BO za 200 tys. zł. Jak nie było asfaltu, chodników i lamp od 30 lat, tak nie ma. Szkoda wywalonych pieniędzy podatników.

 10. 10
  +1
  ~ wuj onkel
  Sobota, 28.12

  Trojmiasto pod względem jakości drog/ ulic może nam pozazdroscić . Pod kazdym innym wzgledem my im .

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.