Środa, 17.07.2019, Imieniny: Aneta, Bogdan, Aleksy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

Nowoczesne powierzchnie biurowe na rynku elbląskich nieruchomości

03.12.2018, 07:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Nowoczesne powierzchnie biurowe na rynku elbląskich nieruchomości

ELKOP S.A. to ogólnopolski i uznany Partner na rynku nieruchomości komercyjnych. Zajmuje się zakupem nieruchomości komercyjnych oraz wynajmem powierzchni biurowych, produkcyjnych i handlowych. Posiada swoje oddziały w Chorzowie, Rzeszowie, Płocku oraz Elblągu, a powierzchnia wszystkich nieruchomości liczy ok. 27.000 m2. 

Spółka działa na polskim rynku od ponad 60 lat. Początkowo, działalność firmy opierała się na wykonawstwie specjalistycznych robót elektromontażowych w przemyśle ciężkim. W tym samym czasie prowadzono także prace w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowo – usługowym.

Na początku lat 90-tych zrobiono wiele by dostosować się do nowych warunków gospodarki rynkowej. W 1995 roku spółka została przekształcona w spółkę Skarbu Państwa, stając się tym samym Spółką Akcyjną, a w 2001 roku zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie – co do dziś pokazuje przejrzystość i stabilność prowadzonej działalności ELKOP S.A. na rynku publicznym.

Ważnym etapem dla rozwoju spółki było rozpoczęcie w 2007 r. działalności w sektorze budownictwa mieszkaniowego, co zaowocowało realizacją osiedli domów jednorodzinnych w Katowicach. 

Strategia rozwoju ELKOP S.A. w ostatnich latach, opierała się na intensyfikacji działań  w zakresie rynku nieruchomości, w szczególności w zakresie komercyjnych i produkcyjnych nieruchomości przeznaczonych pod wynajem.Aby sprostać coraz wyższym oczekiwaniom Klientów w segmencie rynku nieruchomości komercyjnych, spółka rozszerza oferty w Polsce o nowe nieruchomości, nieustannie poszukując obiektów przeznaczonych pod wynajem oraz realizuje działania, mające na celu wzrost wartości rynkowej wszystkich swoich nieruchomości.  

Spółka w 2018 roku, realizując nakreśloną strategię rozwoju w Polsce, postanowiła rozszerzyć ofertę wynajmu nieruchomości biurowych na rynku elbląskich nieruchomości.

W samym sercu miasta, przy ul. Grunwaldzkiej 2i, spółka posiada własną nieruchomość. ELKOP S.A. postanowiła przeprowadzić kompleksową modernizację nieruchomości, adaptując pamiętający lata 70-te budynek, na biurowiec o nowoczesnym i przestronnym wnętrzu, dając mu nowe życie.  Tym samym, spółka oddała do użytku przyszłym Najemcom ponad 600 m2  nowej powierzchni biurowej.

Czterokondygnacyjny biurowiec został wyposażony w najnowocześniejsze instalacje oddymiania, oświetlenia awaryjnego, ewakuacyjnego, okablowania strukturalnego, kontroli dostępu, nowoczesnego oświetlenia „LED” oraz monitoringu, dostosowując tym samym nieruchomość do obowiązujących wymogów prawa.    

Nowoczesne, przestronne i reprezentacyjne powierzchnie biurowe oraz doskonałe położenie komunikacyjne - to zdecydowanie najmocniejsze strony tego miejsca. Sprawna komunikacja to zasadniczy element podczas wyboru lokalizacji dla prowadzenia wszelkiego rodzaju działalności. W promieniu 100 m znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, dworzec autobusowy i kolejowy, a w odległości 10 min znajduje się obwodnica miasta.

Kompleksowo zagospodarowana okolica, to gwarancja wygody życia Najemców każdego dnia. Najważniejsze usługi w bliskim sąsiedztwie, pozwolą zaoszczędzić czas i ograniczyć koszty związane z dojazdem. W okolicy znajdziemy banki, aptekę, pocztę, restauracje, hotele czy sklepy wielobranżowe.Aby zapewnić komfort bezpieczeństwa przyszłych Najemców, na każdym z pięter, zainstalowano kontrolę dostępu, która zwiększy ochronę danych i mienia Najemców oraz zabezpieczy przed wejściem niepowołanych osób. Ponadto na każdym piętrze,  Klienci otrzymują do dyspozycji w pełni wyposażone aneksy kuchenne.

Gdyby tego wszystkiego było mało – dla naszych Klientów posiadających własne środki transportu – dedykowany jest niezależny parking, a obiekt jest całodobowo chroniony oraz monitorowany, co bezwzględnie jest kolejną zaletą tego miejsca. 

Tak wiele za tak niewiele: w cenie czynszu uwzględniono opłatę za centralne ogrzewanie, wodę, ścieki, wywóz nieczystości oraz koszty utrzymania części wspólnych, co oznacza, że Najemcy  nie muszą martwić się żadnymi dodatkowymi opłatami a koszty, jakie muszą pokryć to jedynie koszt energii elektrycznej.

Wynajmując biuro w Elblągu przy ul. Grunwaldzkiej 2i, Najemca otrzymuje nowoczesne, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających Klientów powierzchnie biurowe, z możliwością wyboru wielkości powierzchni od 36 m2, wyposażone w instalację światłowodową oraz domofonową, w lokalizacji sprzyjającej prowadzeniu wszelkiego rodzaju biznesu.

Wybierając lokalizację w biurowcu ELKOP S.A. w Elblągu, możesz mieć pewność, że dokonujesz właściwego wyboru. Od wielu lat Inwestor kieruje się misją kształtowania przestrzeni tak, aby była funkcjonalna i przyjazna dla naszych Klientów.
 

................................................Artykuł płatny................................................

Oceń tekst:

Ocen: 3

%100.0 %0.0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 8 )


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.