Środa, 23.10.2019, Imieniny: Marleny, Edwarda, Seweryna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

Regal Park flat & business – Królewski Park w centrum miasta

02.07.2018, 08:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Regal Park flat & business – Królewski Park w centrum miasta

Ruszyła sprzedaż mieszkań i lokali usługowych w inwestycji Regal Park nowej inwestycji deweloperskiej, usytuowanej przy skrzyżowaniu ulic Królewieckiej i Nowowiejskiej. Ten długo oczekiwany przez elblążan budynek już w niedługim czasie stanie się wizytówką naszego miasta. 


Regal Park flat & business – Królewski Park, jak wskazuje nazwa, to połączenie funkcji mieszkalnej, biznesowej i poprzez otaczające inwestycję tarasy oraz przyległy park, funkcji wypoczynkowej. Piętnaście kondygnacji w tym czternaście nadziemnych i jedna podziemna powoduje, że będzie to najwyższy budynek w tej części miasta. Nowoczesna architektura i przemyślana funkcja spowodują, że budynek będzie spełniał oczekiwania najbardziej wymagających klientów. 


Jarosław Kraiński z firmy Freedom nieruchomości obsługujący tę inwestycję potwierdza, że oferta dewelopera spotkała się z ogromnym zainteresowaniem klientów. Nowo powstałe lokale będą zapewniały potrzeby mieszkaniowe właścicieli, ale również będą świetną lokatą kapitału. Stosunkowo niskie oprocentowanie lokat bankowych powoduje, że zakupione w tym miejscu mieszkanie czy lokal użytkowy będzie gwarantował świetną stopę zwrotu. Tak się dzieje w wielu aglomeracjach miejskich w Polsce i na świecie. Potwierdza to fakt, że już w pierwszych dniach oferowania Regal Park, zarezerwowano już 1/3 wszystkich mieszkań. 


Przypominamy, że część mieszkalna to 123 lokale mieszkalne o pow. od 37 m2 do aż 130 m2, wszystkie posiadają balkony i tarasy, niektóre o powierzchni nawet 98 m2. Świetnie przemyślana wystawa budynku powoduje to, że lokale mieszkalne będą doskonale doświetlone. Od strony północnej teren inwestycji będzie otoczony małym parkiem a na dachu części mieszkalnej, na czternastym piętrze, będzie usytuowany taras widokowy dostępny dla mieszkańców budynku. Góra Chrobrego, Stare Miasto, światła Gdańska - takie widoki będą podziwiali właściciele lokali w Regal Park. 


Część biznesowa to prestiżowe lokale biurowe klasy A, posiadające ciche windy, duże otwarte biura, sale spotkań, obsługę konsjerża. Do dyspozycji klientów będą lokale usytuowane na I i II piętrze. Istnieje możliwość zakupu większej ilości powierzchni biurowej – to oferta dla dużych partnerów coworkingowych.


Nad projektem i koncepcją budowy pracował profesjonalny zespół ludzi. Projekt techniczny został zrealizowany przez znaną elbląską pracownię architektoniczną Atelier Hoffmann przy aktywnym udziale doradców Freedom nieruchomości, którzy poprzez analizę rynku i potrzeb elblążan aktywnie wspierali proces projektowania inwestycji. 


Proces budowlany ma się rozpocząć już w miesiącu sierpniu 2018 roku, a zakończenie budowy planowane jest na lato 2020 roku. 


Dostępna jest strona internetowa inwestycji: www.regal-park.pl. Wszelkie informacje uzyskać można w siedzibie firmy Freedom nieruchomości przy Al. Grunwaldzkiej 31 w Elblągu i pod nr telefonu 55 233 25 39 lub 667 774 100. 


Zapraszamy !
 

................................................Artykuł płatny................................................

Oceń tekst:

Ocen: 3

%100.0 %0.0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 4 )


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.