Piątek, 12.04.2024, Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii OŚWIATA

Dwa dni pełne atrakcji. Trwa Festiwal Kreatywności w Światowidzie (zdjęcia)

13.06.2023, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Dwa dni pełne atrakcji. Trwa Festiwal Kreatywności w Światowidzie (zdjęcia)
Fot. Agnieszka Klatt

W Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu trwa Festiwal Kreatywności. To dwudniowe wydarzenie wypełnione warsztatami, pokazami i atrakcjami na kreatywnych stoiskach edukacyjnych. Zobacz galerię zdjęć z pierwszego dnia imprezy. 

 

 

Festiwal Kreatywności, organizowany przez CSE "Światowid", rozpoczął się dziś (13 czerwca) i potrwa jeszcze w środę (14 czerwca). Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Akademia Wzorowej Edukacji”.

W programie dwudniowej imprezy, jak informowali organizatorzy, są: warsztaty plastyczne - obrazy z mchu chrobotka, warsztaty animacji poklatkowej z wykorzystaniem klocków LEGO, warsztaty z robotyki, warsztaty z holografii, warsztaty z elektroniki oraz warsztaty z mobilnej fotografii.

Dodatkowo przygotowano również m.in.: pokazy edukacyjne z Centrum Nauki Kopernika, stoisko projektowania toreb/plecaków/koszulek, stoisko tworzenia tabliczek botanicznych z wosku pszczelego i sojowego, stoisko tworzenia lizaków, stoisko gier planszowych, stoiska kreatywne przygotowane przez młodzież, występy artystyczne dzieci i młodzieży, wystawę interaktywną, pokazy filmowe, czekoladowy autobus, mobilne planetarium oraz kino 9D.

 

Udział w Festiwalu jest bezpłatny. Wydarzenie skierowane jest do uczniów klas IV-VIII, ale z niektórych atrakcji mogą też skorzystać młodsze dzieci.

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / Festiwal Kreatywności w Światowidzie! ( zdjęć 40 )
Dodano: 2023-06-13 | Fot. Agnieszka Klatt
0

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0637128353119