Sobota, 24.08.2019, Imieniny: Bartlomiej, Jerzy, Bartosz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii OŚWIATA

To już 17. Gaudeamus w EUH-E. Uczelnia zainaugurowała rok akademicki

29.09.2018, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
To już 17. Gaudeamus w EUH-E. Uczelnia zainaugurowała rok akademicki
Fot. Ryszard Biel

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna zainaugurowała dzisiaj (29 września) rok akademicki 2018/2019. Tym samym uroczyste "Gaudeamus igitur" zabrzmiało w murach tej szkoły wyższej już po raz 17. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

Uroczyste otwarcie roku akademickiego, zorganizowano w siedzibie uczelni przy ul. Lotniczej, zaproszonych gości powitał prof. dr Zdzisław Dubiell, rektor EUH-E. Podczas wydarzenia władze uczelni wręczyły m.in. nagrody dla najlepszych absolwentów i za działalność w samorządzie studenckim, odbyła się również immatrykulacja i ślubowanie studentów I roku. Wykład inauguracyjny pod tytułem „Medycyna holistyczna w leczeniu chorób cywilizacyjnych”, który wygłosi dr n. med. Grzegorz Mańko, nauczyciel akademicki EUH-E i Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, fizjoterapeuta i specjalista rehabilitacji ruchowej. Inaugurację uświetnił występ chóru Cantata, który wykonał "Gaudeamus igitur" i "Gaude Mater Polonia".

EUH-E, jedna z trzech elbląskich szkół wyższych, funkcjonuje już od 17 lat. Uczelnia kształci na studiach I i II stopnia oraz jednolitych studiach magisterskich na wielu kierunkach. Są wśród nich: bezpieczeństwo wewnętrzne, zarządzanie, pedagogika, ratownictwo medyczne oraz pielęgniarstwo. 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / 17 Gaudeamus w EUH-E ( zdjęć 48 )
Dodano: 2018-09-29 | Fot. Ryszard Biel
0

Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +10
  ~ Emigrant
  Sobota, 29.09

  Kolejna wylęgarnia bezrobotnych i straconych marzeń. 3 lata płacić dziadkom pensje, żeby na koniec obudzić się z ręką w nocniku :)

 2. 2
  +6
  ~ DEWOTKA
  Sobota, 29.09

  Pan. Hajdukowski i pani Teresa Wilk wyglądają jak Śmierć

 3. 3
  +7
  ~ EUHEhahaha
  Sobota, 29.09

  Niech się szkolą, uczą, studiują, szefowstwo uczeli już teraz potrzebuje opieki geriatrycznej... A i PISiuary i POwsiuny też gdzieś muszą uzupełnić swoje wykształcenie, żeby mieć w CV "wyższe":) Wszystko ok, ale bez braku podstawowego to trochę razi, panowie aktualni POSŁOWIE, SENATOROWIE I RADNI...

 4. 4
  +6
  ~ CHURRA!
  Sobota, 29.09

  ORA ET DEFLORA!!!

 5. 5
  +3
  ~ Vicemistrz
  Niedziela, 30.09

  O rany. Jak ta szkola wyglada. Sama geriatria. Zdjęcia fatalne, żal ludzi, oddać powinni pieniądze. Przy PWSZ wyglądają jak bida z nędza i to bez gaci.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.