Niedziela, 25.08.2019, Imieniny: Luiza, Patrycja, Ludwik
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii OŚWIATA

Pomóż SP12 wygrać podwórko marzeń. Wystarczy kliknąć!

15.06.2018, 12:00:41 Rozmiar tekstu: A A A
Pomóż SP12 wygrać podwórko marzeń. Wystarczy kliknąć!
Zdjęcie stanowi jedynie ilustracje do artykułu. Uczniowie SP 12 podczas koncertu charytatywnego (fot. archiwum redakcji)

Przy Szkole Podstawowej nr 12 potrzebne jest podwórko. Ta potrzeba jest tak duża, że dyrekcja placówki, nauczyciele, a nawet uczniowie i ich rodzice walczyli o zrealizowanie tej inwestycji poprzez Budżet Obywatelski. Kiedy to się nie udało nie poddali się i postanowili zorganizować koncert charytatywny. Głosowanie potrwa do 21 czerwca! Obecnie szkoła zajmuje drugie miejsce.

 

Bardzo walczyliśmy o boisko w Budżecie Obywatelskim i przeżyliśmy duże rozczarowanie, że pomimo zajęcia 2 miejsca i zebrania ponad 2000 głosów nie udało nam się zdobyć ani grosika. Stąd pomysł przejęcia sprawy w swoje ręce

- mówiła Alina Dudzik, wicedyrektor SP nr 12.


Aby pomóc SP 12 wygrać należy wejść na stronę podworko.nivea.pl i zagłosować! - Wygrywa 5 pierwszych podwórek, więc szansa jest bardzo realna, tylko trzeba codziennie oddawać głosy – dodała Alina Dudzik.


INSTRUKCJA GŁOSOWANIA na SP12 w Elblągu


 -   Wchodzimy na stronę przez link: https://podworko.nivea.pl/2018/lokalizacja/96-elblag
 -   Klikamy głosuj. Aby głos został zaliczony, musimy się zarejestrować. W tym celu przy pierwszym głosowaniu pomijamy logowanie i przechodzimy w dół do opcji: ZAREJESTRUJ SIĘ. Podajemy imię, nazwisko, adres e-mail i wymyślamy hasło – musi zawierać minimum 8 znaków, w tym minimum jedną wielką literę i minimum jedną cyfrę (najlepiej podać takie hasło, z którego będziemy korzystać jedynie w celu głosowania). Zaznaczamy tylko PIERWSZE okienko dotyczące wyrażenia zgody (pozostałe zgody są opcjonalne). Klikamy ZAREJESTRUJ. Powinien pokazać się komunikat REJESTRACJA POWIODŁA SIĘ.
-    Na podany adres e-mail przyjdzie link aktywacyjny (folder Odebrane lub Spam, Powiadomienia, Newsletter itd., w zależności od poczty). Klikamy w link aktywacyjny i od tej pory możemy głosować logując się na stronie.
 -   Klikamy ZALOGUJ się, zaznaczamy kwadracik zapamiętaj mnie (jeśli hasło wymyślone zostało tylko dla celów głosowania). Przy pierwszym głosowaniu należy jeszcze odhaczyć, że zapoznałem się z regulaminem i mam powyżej 18 lat (w następne dni już o to nie pyta)
-    Zaznaczamy kwadracik NIE JESTEM ROBOTEM i klikamy POTWIERDZAM. Czasem system prosi, by zaznaczyć np. pojazdy, mosty, znaki drogowe, witryny sklepowe. Trzeba zaznaczyć te zdjęcia, na których obiekty, o które system pyta występują oraz kliknąć ZWERYFIKUJ.
-    Następnie znowu klikamy Głosuj przy SP 12. Poprawnie oddany głos potwierdza komunikat i szare okienko "Głosuj" przy SP12. Dopóki okienko jest niebieskie, oznacza to, że głos nie został oddany.

Można głosować z kilku adresów e-mail (liczy się głos oddany z jednego adresu mailowego).

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ B.O. NIE DLA SZKÓŁ
  Piątek, 15.06

  Budżet Obywatelski, jak nazwa wskazuje jest Obywatelski a nie szkolny. Ostatnio B.O. był zdominowany przez szkoły toteż w tym obecnym roku, Elblążanie olali sprawę i nie skłaali wniosków. Po co, skoro i tak wiadomo jakie wnioski miały by przejść i sygnowane prominentnymi nazwiskami. Z tymi boiskami , placami zabaw z B.O. z lat ubiegłych jest taka sprawa, by się wszyscy na nie składali , ale żeby z tego skorzystać to mnie i dziecku w jednej ze szkół zażądano czy mam kartę wstępu na teren szkoły. Brawo. plac zabaw za pieniądze podatników a korzystac mogą tylko wybrani.

 2. 2
  --4
  ~ Gagi
  Piątek, 15.06

  Podwórko! ? Żenada po co ! Macie parking był ważniejszy

 3. 3
  +3
  ~ Rysia
  Piątek, 15.06

  ~ Gagi, yebnijj się w ten durny łeb, kołku.

 4. 4
  +1
  ~ Stanowcze nie
  Sobota, 16.06

  Co to ,to nie....popieram przedmówce,elblążanie maja dość B.O. I tak miasto robi po swojemu, to po co ta komedia?

 5. 5
  +4
  ~ przystojniak
  Niedziela, 17.06

  Jak widać powyżej, trzech z czterech osób, zamieszczających tu posty, to klasyczni debile, którzy mają problem z przeczytaniem, ze zrozumieniem, paru zdań. Przecież w artykule nie chodzi o głosowanie na propozycję z budżetu obywatelskiego, ale na podwórko, plac zabaw, które przy SP 12 miałby wybudować właściciel marki Nivea. Rozumiecie matoły ? Plac zabaw, którego koszt wybudowania poniesie w całości Nivea !!! Ręce opadają, gdy widzi się, jakie orły tu czasem zabierają głos.

 6. 6
  +1
  ~ Kaśka
  Czwartek, 21.06

  Takie boisko to marzenie każdej szkoly. Skoro ma byc calkowicie sponsorowane z Nive to dlaczego nie. Dzieci mialy by frajde. I dla miasta oszczednosc.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.