Środa, 26.06.2019, Imieniny: Paulina, Jan, Pawel
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii OŚWIATA

Festyn Rodzinny w SP 11 w klimacie piłkarskich zmagań

11.06.2018, 21:52:28 Rozmiar tekstu: A A A
Festyn Rodzinny w SP 11 w klimacie piłkarskich zmagań

W sobotę, 9 czerwca o godzinie 9:00 w Szkole Podstawowej nr 11 wystartował Festyn Rodzinny, którego tematem przewodnim były zbliżające się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej.

Zaczęła nasza duma – Mażoretki, które swoim występem oczarowały zgromadzoną publiczność i wprowadziły nas w nastrój szalonej zabawy. Później kilka słów od dyrektora szkoły – Pana Bogusława Milusza i już… rozbiegliśmy się po boiskach, aby brać udział w wielu różnorodnych konkurencjach.

Podczas tegorocznego Festynu zabawa odbywała się w ośmiu strefach. Strefa Artysty dała nam możliwość zabawy z masą solną, malowaniem gipsowych figurek, tworzeniem własnych medali oraz puszczaniem wielkich baniek mydlanych. W strefie majsterkowicza mogliśmy sprawdzić swoje zdolności w przybijaniu gwoździ oraz wkręcaniu śrub. Czekały na nas również klocki techniczne oraz zestaw „mały elektryk”. Strefa urody przywitała nas hasłem „sprawa to nie byle jaka – przebierz Polkę lub Polaka”, gdzie mogliśmy poddać się metamorfozie. W Strefie Kibica sprawdzaliśmy siłę naszych gardeł przed kibicowaniem na decybelomierzu, mieliśmy również okazję do sprawdzenia wiedzy o polskiej kadrze –dopasowywaliśmy zdjęcia piłkarzy do ich pozycji w kadrze. Aby chwilę odpocząć mogliśmy udać się do Strefy Czytelnika, dzięki której mogliśmy zasiąść w wygodnym fotelu umieszczonym w cieniu i zatopić się w lekturze. Odpoczynek dawała nam również Strefa Relaksu. Oprócz wielkoformatowych gier planszowych relaks dawały nas leżaki ułożone w cieniu oraz koce rozłożone na plaży. Strefa Sportu składała się z kilkunastu różnych konkurencji sportowo-sprawnościowych z piłką. Nie zabrakło również Strefy Łasucha z przeróżnymi, pysznymi przekąskami, dzięki którymi mogliśmy doładować energię przed kolejnymi konkurencjami.

W trakcie festynu odbyły się Mistrzostwa Szkoły w żonglerce piłką. Do rywalizacji zgłosiło się 31 uczestników. Każdy miał na piłkę inny sposób – niektórzy odbijali ją główką, inni robili naprawdę niezłe show.  Bezkonkurencyjna okazała się jednak Julia Markowska z klasy 7c, która odbiła piłkę aż 163 razy ! Tuż za nią znalazł się Dawid Klemens, również z klasy 7c – 137 odbić.  Podium zamknął rodzic, pan Tomasz Magoń – 53 odbicia.

Zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach podczas całego festynu wywalczyła klasa IV b, drugie miejsce przypadło klasie II a, a podium zamknęła klasa IV d. Całą zabawę zakończyliśmy wspólną akcją „Balon do nieba”. Już nie możemy doczekać się kolejnego festynu!   
 

Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 11
 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.