Środa, 21.08.2019, Imieniny: Joanna, Kazimiera, Franciszek
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii OŚWIATA

Dziś od godz.9.00 do 15.00 Elbląskie Targi Pracy i Edukacji. Zapraszamy

25.04.2018, 06:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Dziś od godz.9.00 do 15.00 Elbląskie Targi Pracy i Edukacji. Zapraszamy

Dziś 25 kwietnia 2018 r.,  odbędzie się w naszym mieście 23. edycja Targów Pracy. W godz. od 09.00 do 15.00 zapraszamy do Hali Sportowo-Widowiskowej przy Alei Grunwaldzkiej 135. Organizatorami targów są Prezydent Elbląga Witold Wróblewski, Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu .

Wydarzenie Patronatem Honorowym objął Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artur Chojecki. Nasze przedsięwzięcie inicjuje spotkania pracodawców i agencji zatrudnienia z osobami zainteresowanymi podjęciem pracy. Jest także okazją do zapoznania się z ofertą organizacji pozarządowych, instytucji kierujących swoje działania do grupy osób niepełnosprawnych oraz instytucji wspierających przedsiębiorczość, a także szkół ponadgimnazjalnych, wyższych i jednostek szkolących.

Obecność na zbliżających się targach potwierdziły urzędy pracy z Braniewa, Malborka i Nowego Dworu Gdańskiego. Tradycyjnie już będzie można skorzystać z porady Państwowej Inspekcji Pracy i Zakładu Ubezpieczeń  Społecznych. Będą również propozycje dla osób zainteresowanych służbą mundurową. 

Biuro Wspierania Przedsiębiorczości Urzędu Miejskiego w Elblągu oraz Elbląski Park Technologiczny przedstawią ofertę osobom zainteresowanym podjęciem działalności gospodarczej bądź rozwojem własnej firmy.
Otrzymaliśmy zgłoszenia ofert pracy z różnych branż.

Ponadto pomocy i porady będą udzielali pośrednicy pracy, doradcy zawodowi i specjaliści ds. programów, pełniący funkcję doradców klienta, z Powiatowego Urzędu Pracy w Elblągu. Obecnie oczekujemy na dalsze zgłoszenia wolnych miejsc pracy i innych ciekawych propozycji, które mogą służyć aktywizacji zawodowej uczestników targów.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w Elbląskich Targach Pracy i Edukacji. 
 

Katarzyna Piasecka
PUP Elbląg

................................................Artykuł płatny................................................

Oceń tekst:

Ocen: 18

%100.0 %0.0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.