Sobota, 15.12.2018, Imieniny: Nina, Celina, Walerian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii OŚWIATA

Drzwi otwarte w „dziewiętnastce”. Zapraszamy na Uroczą

09.03.2018, 09:05:13 Rozmiar tekstu: A A A

W sobotę 10.03 Szkoła Podstawowa nr 19 przy ul. Uroczej 4 od godz. 10.00 do 13.00 otwiera szeroko swe drzwi i zaprasza rodziców wraz z dziećmi 6 i 7-letnimi, które rozpoczną swoją przygodę ze szkołą we wrześniu. Z tej okazji przygotowano wiele atrakcji i niespodzianek – rodzice wraz ze swoimi pociechami będą mieli okazję zwiedzić całą szkołę, wziąć udział w  przygotowanych konkursach. Na szkolnych korytarzach będzie można spotkać bohaterów bajek.

Dlaczego warto wybrać dziewiętnastkę spośród innych szkół? Jest to jedyna szkoła podstawowa z oddziałami dwujęzycznymi. Szkołę wyróżnia najwyższy poziom nauczania w mieście, potwierdzony wysokimi wynikami konkursów przedmiotowych. Wdrażane są nowatorskie narzędzia TOC, rozwijające myślenie krytyczne oraz uczy programowania i kodowania na zajęciach komputerowych już od klasy pierwszej. Prowadzone są zajęcia z robotyki. Przy szkole działa Stowarzyszenie „Dobra szkoła”, które dodatkowo wspiera rozwój uczniów.

„Dziewiętnastka” zapewnia wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, dziennik elektroniczny dla rodzica, szeroki wachlarz dodatkowych zajęć edukacyjnych. Ponadto - monitoring wizyjny na terenie szkoły, bezpieczeństwo, dzięki kartom magnetycznym, kluczyk do indywidualnej szafki w szatni. Szkoła zapewnia również opiekę pedagoga, psychologa i logopedy, opiekę świetlicową od 6:30 do 18:00, obiady dwudaniowe oraz nowoczesny sprzęt multimedialny w każdej sali. W ramach zajęć z wychowania fizycznego uczniowie odbywają zajęcia na lodzie oraz basenie. Do dyspozycji są dwie sale gimnastyczne, halę sportową do gry w tenisa ziemnego oraz nowoczesny plac zabaw.
 

Więcej informacji można uzyskać na internetowej stronie szkoły.

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 3

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2018 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.