Czwartek, 22.02.2018, Imieniny: Marta, Malgorzata, Piotr
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii OŚWIATA

Ja mały patriota. Akademia w Przedszkolu nr 24

13.11.2017, 09:33:27 Rozmiar tekstu: A A A
Ja mały patriota. Akademia w Przedszkolu nr 24

Ja mały patriota. Pod takim hasłem dzieci z Przedszkola nr 24 „Słoneczny zakątek” wzięły udział w akademii z okazji dnia 11 Listopada. Celem tego spotkania było pokazanie dzieciom jak ważna w naszym życiu jest ojczyzna, jaka jest historia naszego kraju oraz ich własne rozumienie miłości do ojczyzny.

Każda z ośmiu grup przygotowała krótki materiał artystyczny, który zaprezentowała przed innymi dziećmi, dyrekcją i gronem pedagogicznym. Wszystkie przedszkolaki zostały nagrodzone pamiątkowym dyplomem, a dla uczestników konkursu plastycznego czekała mała niespodzianka.

Ogromne podziękowania należą się nauczycielom, którzy włożyli wiele pracy w przygotowanie małych artystów: czerwono-białe kotyliony, flagi narodowe oraz starannie dopracowany występ sprawiły, że akademia miała charakter podniosły i ważny. Dziękujemy rodzicom, którzy jak zwykle stanęli na wysokości zadania, przez co dzieci wyglądały elegancko podczas uroczystości.

Mamy nadzieję, że dzięki temu spotkaniu dzieci zrozumiały jak ważne w życiu każdego Polaka są symbole narodowe i pieśni patriotyczne, a dzień 11 Listopada na zawsze pozostanie w ich sercach.


Justyna Budzyńska

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ betti
  Poniedziałek, 13.11

  Takie akademie w przedszkolu? przesada ...Wystarczy uczyć w formie zabawy i to przez cały rok,żeby dzieci wiedziały kim są,gdzie mieszkają ,śpiewanie hymnu i znajomość barw narodowych ( chorągiewki...) , nie robić show ! Patriotyzmu uczymy wszyscy swoje dzieci :rodzice przede wszystkim,a potem instytucje...Na pewno panie z przedszkola chciały się popisać przed...dyrekcją?

 2. 2
  0
  ~ dd32
  Piątek, 17.11

  Jeżeli szukają Państwo doświadczonej firmy świadczącej usługi budowlane i remontowe oraz przygotowującej kompleksowe projekty wnętrz, wybór ROSLAN jest idealnym rozwiązani http://roslandomdesign.pl/

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2018 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.