Sobota, 17.02.2018, Imieniny: Zbigniew, Julian, Lukasz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii OŚWIATA

Ekonomik odznaczony orderem SKwP na obchodach 70-lecia

13.11.2017, 09:13:25 Rozmiar tekstu: A A A
Ekonomik odznaczony orderem SKwP  na  obchodach 70-lecia

6 października, w czasie Gali Jubileuszowej z okazji 70-lecia istnienia  elbląskiego ekonomika,  Prezes Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oddziału Okręgowego w Elblągu pan  Zdzisław Gładki wręczył na ręce pana dyrektora Jerzego Kawieckiego, złotą odznakę „Zasłużony w rozwoju rachunkowości  w Polsce”.

Jest to odznaka nadawana w uznaniu wybitnych zasług dla rozwoju zawodu księgowego oraz szczególnego wkładu w realizację celów statutowych SKwP.

Elbląski „Ekonomik” od lat współpracuje z Oddziałem Okręgowym w Elblągu, poprzez promowanie zawodu księgowego w środowisku, nauczyciele tej jednostki współpracują ze Stowarzyszeniem, pełniąc nawet funkcje we władzach oddziału.

W szkole przez wiele lat odbywały się konkursy rachunkowości a młodzież ZSEiO zawsze zdobywała w nich czołowe miejsca. Absolwenci szkoły już od trzech lat zdobywają certyfikaty zawodu księgowego, w ramach współpracy, uczestnicząc w kursach na preferencyjnych zasadach. W zasadzie, nie ma firmy w Elblągu, w której w kadrach finansowo-księgowych nie spotkamy absolwentów „ekonomika”

 


informacja nadesłana


 

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2018 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.