Piątek, 6.12.2019, Imieniny: Mikolaj, Emilian, Leontyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii OŚWIATA

Elbląski student ma nietypową pasję. Posiada ok. 50 węży różnych gatunków

29.04.2016, 19:30:39 Rozmiar tekstu: A A A
Elbląski student ma nietypową pasję. Posiada ok. 50 węży różnych gatunków
fot. nadesłane

Adrian Podsiadły student Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu od ponad 7 lat zajmuje się terrarystyką. O swojej pasji do gadów, pajęczaków i owadów opowie na antenie Telewizji Polskiej w najbliższym programie młodzieżowym Teleranek.
 
Adrian  w swojej hodowli posiada około 50 węży różnych gatunków m.in. Pantherophis guttatus, Morelia bredli, Python regius, Boa constrictor, Lampropeltis getula i inne.

Wielokrotnie dzielił się swoimi zainteresowaniami podczas Festiwali Nauki organizowanych przez PWSZ w Elblągu. Aktywnie działa na forach terrarystycznych oraz prowadzi swój kanał serwisie Youtube.
 
Serdecznie zapraszamy na niedzielny Teleranek.
 

Robert Turlej
Biuro Promocji i Współpracy z Zagranicą PWSZ w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (10)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --24
  ~ opus
  Piątek, 29.04

  to jest bardzo niebezpieczne hobby. jak mu kiedys jakis ucieknie i kogos zabije to mu sie zrobi goraco kolo zadku. taki przypadek byl np z Łodzi gdzie podobnemu gosciowi uciekla kobra, ktora ukasila dwie osoby ktore ledwo co odratowali. Trzymanie egzotycznych jadowitych zwierzat w domach jest chore

 2. 2
  +15
  ~ asini
  Piątek, 29.04

  Wystarczy wiedza, rozsadek i prawdziwa pasja, by z głową hodować zwierzęta egzotyczne :)

 3. 3
  --14
  ~ Greenpeace
  Sobota, 30.04

  Nie cierpie ludzi ktorzy w ten sposob pozbawiaja dzikie zwierzeta wolnosci tym samym skazujac je na cierpienie.W ten sposob miliony wezy ginie przemycanych przez klusownikow zanim trafia do odbiorcow.

 4. 4
  +15
  ~ Adrian Podsiadły
  Sobota, 30.04

  do użytkownika opus: Proszę przedstawić dowody na to. Poza tym w Polsce zgodnie z prawem nie ma możliwości hodowli jadowitych węży. To ze ktoś prawa nie przestrzega to nie moja sprawa. Ja prowadzę hodowlę zgodnie z prawem do użytkownika Greenpeace: Wszystkie zwierzęta jakie mam pochodzą z hodowli. Proszę spróbować wypuścić boa, który od kilku lat żyje w hodowli na wolność. Przeżyje miesiąc, może dwa... skazuję się go na śmierć. Sam nie jestem zwolennikiem hodowli zwierząt z odłowu.

 5. 5
  +13
  ~ Zilla
  Sobota, 30.04

  Opus - w pupie byłeś i kupkę widziałeś. Nie znasz się, nasłuchasz się bzdur w telewizji a potem gadasz bzdury na forach, nie mając pojęcia o czym mówisz, "znafco" Ty za pół darmo. Potem nie dziwne że ludzie mają blade pojęcie o terrarystyce, skoro trafiają się tacy jak Ty, że pieprzą 3 po 3, bez żadnej wiedzy merytorycznej.

 6. 6
  +7
  ~ Zilla
  Sobota, 30.04

  Greenpeace - a kto tu mówi o zwierzętach z odłowu? Kolejny "znafca"? Większość zwierząt trzymanych w tym hobby pochodzi z chowu w niewoli. To nie są zwierzęta zabierane z naturalnego środowiska. Ludzie już o to dbają by się takie rzeczy nie zdarzały. A Ci co zabierają zwierzęta z natury to gamonie, którzy nie powinni się dotykać do tego hobby.

 7. 7
  +3
  ~ Kowalski
  Sobota, 30.04

  Zajmujesz się rozmnażaniem? Chętnie kupiłbym jednego pytona królewskiego albo cos innego dobrego dla amatora ;)

 8. 8
  +2
  ~ Adrian Podsiadły
  Sobota, 30.04

  Kowalski zapraszam na mojego FB w celu skontaktowania się www.facebook.com/theadriano941

 9. 9
  --2
  ~ Nexus
  Niedziela, 01.05

  Dużo ludzi krytykuje tego typu hobby. Widać, że są oni nieodpowiedzialni. Sam posiadać 2 ptaszniki goliaty i jednego węża, aby mieć te zwierzęta trzeba mieć odwagę i pasję. Adrian to ma ;)

 10. 10
  --1
  ~ Han
  Poniedziałek, 02.05

  Miłośnik gadów w niewoli .Sam niech się zamknie do klatki

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.