Wtorek, 14.07.2020, Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii OŚWIATA

Dodatkowa rekrutacja w PWSZ

31.07.2008, 11:24:57 Rozmiar tekstu: A A A
Dodatkowa rekrutacja w PWSZ

Na 9 kierunkach w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu są jeszcze wolne miejsca. Dodatkowy nabór prowadzą wszystkie Instytuty. Rekrutację zakończono jedynie na kierunku Budownictwo.

Dodatkowa rekrutacja na studia prowadzona jest w Instytucie Ekonomicznym na kierunkach: Administracja (specjalność: administracja samorządowa i finanse publiczne) oraz Ekonomia (przedsiębiorczość gospodarcza, ekonomika menedżerska), w Instytucie Informatyki Stosowanej na kierunku Informatyka, w Instytucie Politechnicznym na kierunkach: Elektrotechnika, Mechanika i Budowa Maszyn oraz Ochrona Środowiska (specjalność inżynieria ekologiczna), a także w Instytucie Pedagogiczno-Językowym, na kierunkach: Filologia Polska, Filologia (specjalność filologia germańska) oraz Pedagogika (specjalność kształcenie zintegrowane i wychowanie przedszkolne).

Ostateczny termin składania kompletnych dokumentów (wyłącznie oryginały świadectw dojrzałości) dla kandydatów ubiegających się o przyjęcie na studia w rekrutacji wrześniowej upływa 25 września o godz. 14.00. Ogłoszenie wyników nastąpi dzień później.

Szczegółowe informacje dostępne są w dziekanatach wszystkich instytutów oraz na stronie internetowej
www.pwsz.elblag.pl

Uczelnia nie wyklucza, że w przypadku pojawienia się wolnych miejsc w wyniku niedostarczenia oryginałów świadectw przez przyjętych na studia w rekrutacji lipcowej, możliwe jest ogłoszenie rekrutacji wrześniowej dla kierunków, specjalności i trybów nie wymienionych powyżej.

Fot. Milan

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.