Poniedziałek, 16.09.2019, Imieniny: Edyta, Kamil, Korneliusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MOTORYZACJA

Auto Moto Arena - Targi Motoryzacyjne w Ostródzie. Zobacz naszą fotorelację

22.02.2015, 08:00:20 Rozmiar tekstu: A A A
Auto Moto Arena - Targi Motoryzacyjne w Ostródzie. Zobacz naszą fotorelację
Fot Ines Kuraś
REKLAMA

 Wczoraj, (21.02) wybraliśmy się do oddalonej o 70 km od Elblaga Ostródy. W tamtejszym Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Arena  przez cały weekend odbywa się Druga Edycja Targów Motoryzacyjnych Auto Moto-Arena. 

 
Auto Moto Arena to kontynuacja wydarzenia, które odbyło się w ubiegłym roku i zakończyło się ogromnym sukcesem. Targi są podzielone na cztery strefy tematyczne. Strefa okazji motoryzacyjnych, w której odwiedzający mogą poznać aktualną ofertę prezentowaną przez salony samochodowe, a także oferty wyprzedaży aut z rocznika 2014. Dealerzy samochodowi przygotowali wiele ciekawych modeli. Można zobaczyć lamborghini, porsche, ale także bmw, audi  Kolejną jest strefa rodzinna, w której dzieci mogą zapoznać się z zasadami ruchu drogowego oraz bezpiecznego poruszania się po drodze. W strefie testów, odwiedzający mogą przetestować samochód, którym są zainteresowani, oczywiście po wcześniejszym ustaleniu z dealerem. 
 
Całkowitą nowością na tegorocznych targach jest strefa tuningu. Każdy odwiedzający może poznać oferty firm, które zajmują się modyfikacją samochodów, a także zobaczyć już zmodyfikowane auta. Ponadto na specjalnie przygotowanym przez WORD symulatorze wypadków, odbywa się nauka pierwszej pomocy. Jednostki Ratownictwa Technicznego Państwowej Straży Pożarnej prezentują swoją pracę podczas symulowanych wypadków, poprzez rozcinanie samochodów i wyciąganie poszkodowanych z rozbitych pojazdów.
 
W sobotni dzień targi motoryzacyjne zgromadziły kilka tysięcy odwiedzających. Jest to naprawdę świetna okazja dla fanów motoryzacji, ale również dla całych rodzin na spędzenie popołudnia. Dziś w niedzielę w godz. od 10-18  Expo Arena  również stoi otworem dla zwiedzających. Zapraszamy. 
Ines Kuraś

Oceń tekst:

Ocen: 4

%50.0 %50.0


Galeria / Targi Motoryzacyjne w Ostródzie ( zdjęć 75 )
Dodano: 2015-02-22 |  Fot. Ines Kuraś
0

Komentarze do artykułu (11)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ BEZ ŚCIEM proszę
  Niedziela, 22.02

  Byłem w ub. roku, sympatyczna impreza chociaż w swoim wymiarze na pewno nieco prowincjonalna. Dobrze, że organizatorzy znaleźli teraz formułę prezentacji firm tuningowych. To ma przyszłośc i może ściągnąc na targi do Ostródy firmy z innych części kraju. Zwiedzając wystawę w imponującym centrum EXPO, które dalej się rozbudowuje, nie mogłem sie pozbyc myśli, co powinne władze Elbląga zrobic aby promowac nasze miasto. I wtedy przyszedł do głowy genialny pomysł. Powinne budżet na promocję z jednego roku przeznaczyc na szkolenie u ostródzkich miejskich urzędników, ponieważ oni są daleko bardziej zaawansowani i profesjonalni niż ci u nas. No i poza tym tym w Ostródzie coś się chce, w przeciwieństwie do elbląskich twórców ślimaków i witaczy, których nie widac

 2. 2
  +6
  ~ pytam
  Niedziela, 22.02

  własnie a propos WITACZY, było o nich tak głośno, a teraz sprawa ucichła.. A witaczy jak nie było tak nie ma. Czy redakcja coś wie na ten temat ??

 3. 3
  +5
  ~ wstyd Elblążanie
  Niedziela, 22.02

  A Dlaczego w Elblągu nie ma takiego obiektu????Popatrzmy mała Ostróda ma ładny nowoczesny stadion teraz ten obiekt a Elbląg -WAŁA -NIC!!!!!!!!!!!!!!

 4. 4
  +1
  ~ powiec
  Niedziela, 22.02

  W Ostródzie jest tak dobrze, że ludzie wywalili Burmistrza za którego powstał stadion i hala Expo!;) Zapytajcie sie lepiej ile Ostróda dopłaca do tego interesu?;)

 5. 5
  +2
  ~ elf do => powiec
  Niedziela, 22.02

  Powiec nam powiedz ile miasto/gmina dopłaca do Areny Expo? Właścicielem obiektów jest spółka Demuth Alfa Sp. z o. o. Ostróda z siedzibą zarządu 80-266 Gdańsk, ul Grunwaldzka 211. To ile Urząd Miasta Ostróda i za co może płacic spółce prawa handlowego? Powiec, myslałeś kiedyś nad tym aby się jepnąc w łep?

 6. 6
  +10
  ~ Wkurzony elblazanin (FB)
  Niedziela, 22.02

  Patrzcie i uczcie się włodarze Elbląga - jak w małej Ostródzie można zorganizować poważne targi. Was niestety stać wyłącznie na - Targi Pracy.

 7. 7
  0
  ~ powiec
  Niedziela, 22.02

  Do "elf" gdyby nie to, że wierzę iz ludzie z natury sa dobrzy to bym cie wziął za "chama";) Ale cierpliwi wytłumaczę, Ostróda tak jak inne miasta dopłąca do "stadionu", a przy okazji jest skromym współudziałowcem Expo;)

 8. 8
  +1
  ~ BEZ ŚCIEM proszę
  Niedziela, 22.02

  Znam kilku Ostródziaków. Wspominają bardzo dobrze b. burmistrza Olgierda Dąbrowskiego. Twierdzą, że referendum było nieporozumieniem a wybory, które Dąbrowski przegrał z Cz. Najmowiczem zaledwie kilkoma procentami świadczą o wysokiej pozycji tego pierwszego. Do Ostródy przyjeżdżają samorządowcy z innych państw uczyc się, jak wykorzystac fundusze unijne. Oglądają schedę po byłym burmistrzu. To plaże i promenady, stadion i amfiteatr, centrum Arena Expo, które ma plan imprez na 2015 liczący kilkadziesiat pozycji. To także dynamiczny rozwój miasta, centrów handlowych, hoteli i infrastruktury oraz rozpoznawalna marka, jaką sie cieszy Ostróda w kraju i poza nim. Takie mnie naszły refleksje, Sz. Panie powiec, który szukasz źdźbła w oku bliźniego, nie widząc belki we własnym.

 9. 9
  0
  ~ lkd
  Niedziela, 22.02

  obrzydzenie bierze jak sie patrzy jak te dziewczyny muszą tak zarabiać, przecież zadna z nich za darmo to nie stałaby tam nawet 1 sekundy, taki reklamowy mobing seksualny, jest dozwolony, przecież czym on się różni od tego firmowego? i tu i tam szef płaci i tu i tam kobieta musi robic co jej każą bo ją zwolnią, szambo normlanie

 10. 10
  +1
  ~ widz
  Poniedziałek, 23.02

  hostessy...żenujące.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.