Środa, 1.04.2020, Imieniny: Grazyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii TEATR

Wakacyjne plany Teatru

01.07.2019, 08:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Wakacyjne plany Teatru
Zdjęcie stanowi jedynie ilustracje do artykułu (fot. archiwum redakcji)
Lato w pełni, a w Teatrze Sewruka w Elblągu, mimo trwających już od tygodnia wakacji, praca trwa. Na Dużej Scenie codziennie odbywają się intensywne próby do wrześniowej premiery "Czarownic z Salem", która zainauguruje nowy sezon teatralny.
 
W przerwie wakacyjnej aktorów naszego Teatru będzie można zobaczyć w inicjatywach kulturalnych podejmowanych przez instytucje kulturalne w Elblągu.
 
Elbląskie Towarzystwo Kulturalne już po raz XXII zaprasza do Bażantarni na koncerty Letniego Salonu Muzycznego – Bażantarnia 2019. W tym roku odbędzie się siedem spotkań, tradycyjnie o godz. 17. Pierwszy koncert już 7 lipca. Pozostałe w kolejne niedziele lipca i sierpnia, ale będzie też jeden wyjątek (piątek, 12 lipca).
 
Tegoroczny Salon zainaugurują aktorzy elbląskiego teatru: Marta Masłowska, Beata Przewłocka i Marcin Tomasik. Nie zabraknie też konkursów i atrakcyjnych nagród. Koncerty mogą się odbyć m.in. dzięki wsparciu finansowemu Samorządu Miasta Elbląg, a tegorocznym partnerem wydarzenia jest m.in. Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu.
 
Na początku sierpnia natomiast zespół Teatru Sewruka czekają gościnne występy na scenach plenerowych ze spektaklem "Skąpiec". 1 sierpnia "Skąpca" zagramy w Kętrzynie, 2 sierpnia we Fromborku z okazji Inauguracji XVII Dni Fromborka, a kolejnego dnia w Pasłęku.
 
Jak widać wakacje to nie tylko czas wypoczynku, ale także wzmożonej pracy, aby Teatr cały czas mógł cieszyć widzów swoją obecnością w różnych przestrzeniach. Do zobaczenia w plenerze!
 
 
Teatr im. Aleksandra Sewruka
 

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ Tragiczne
  Poniedziałek, 01.07

  Piękny obiekt popada w ruinę . Najpierw bazantarni i szlaki i tylko patrzeć jak.kiszla się zawali. Włodarze okulary na nos bo nie widzicie.

 2. 2
  +6
  ~ Widzowie
  Poniedziałek, 01.07

  Nadal nie ma laweczek przed muszla, dlaczego musimy stać i słuchać muzyki. To może pora by włodarze też na koncertach stali jak wszyscy to wszyscy. Bez wyjątków.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.