Wtorek, 25.02.2020, Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii TEATR

Wygraj podwójne zaproszenie na „Celebracje”

13.01.2010, 13:21:00 Rozmiar tekstu: A A A
Wygraj podwójne zaproszenie na „Celebracje”
teatr.elblag.pl/ Marta Masłowska i Tomasz Muszyński -

Krzysztof Bizio posiada rzadką umiejętność pisania o rzeczach szokujących, brutalnych i odważnych obyczajowo, w sposób normalny. Nowy prapremierowy dramat pt. „Celebracje” to pięć emocjonalnych opowieści o relacjach między kobietą, a mężczyzną, którzy nie radząc sobie z rzeczywistością, tracą orientację. Pogubieni życiowo bohaterowie to: siostra i brat, mąż i żona, dziewczyna i chłopak, ale także każda kobieta i każdy mężczyzna. Te historie życia Dziewczyny i Chłopaka, które nie musiały, ale mogły się wydarzyć, trochę bez początku, trochę bez końca, dzieją się gdzieś w kraju. Mały realizm, jednak z charakterystyczną próbą wejścia w mroczne obszary człowieka, i zwróceniem uwagi na małostki, które niejednokrotnie decydują o naszym życiu. - czytamy na stronie teatr.elblag.pl.

- Dla obcowania z tekstami dramaturga "pokolenia porno" Krzysztofa Bizio warto przyjść do Teatru, dla podziwiania aktorów Marty Masłowskiej i Tomasza Muszyńskiego – do Teatru przyjść trzeba. - twierdzi Tomasz Walczak, rzecznik prasowy Teatru im. Aleksandr Sewruka -   Reżysera "Celebracji" - Bartłomieja Wyszomirskiego, publiczność elbląska pamięta i ceni z wcześniejszych realizacji. Dla jego kunsztu i precyzji scenicznej warto przyjść także. Zapraszamy serdecznie.

W  Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu „Celebracje” będzie można zobaczyć 22 i 24  stycznia. Dla czytelników info.elblag.pl mamy jedno  podwójne zaproszenie na ten spektakl (na  22 stycznia stycznia) . Rozlosujemy je wśród osób, które  prawidłowo odpowiedzą na pytanie: W jakich spektaklach gra obecnie Marta Masłowska? (należy podać conajmniej trzy)  Odpowiedzi należy przesyłać do 19 stycznia (do godz 12:00) na adres:konkurs@info.elblag.pl"> konkurs@info.elblag.pl W treści oprócz odpowiedzi proszę wpisać imię i nazwisko. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej drogą e-mailową. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Gratulujemy! Podwójne zaproszenie na spektakl "Celebracje" wygrał Krystian Jarzębski. Potwierdzenie wysłaliśmy meilem.

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.