Wtorek, 25.02.2020, Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii TEATR

Wygraj podwójne zaproszenie na spektakl „Szalone nożyczki”

09.12.2009, 18:00:03 Rozmiar tekstu: A A A
Wygraj podwójne zaproszenie na spektakl „Szalone nożyczki”

12 i 13 grudnia o godz. 19:00 Teatr im. Aleksandra Sewruka proponuje „Szalone nożyczki”, czyli tajemnicze morderstwo, kryminalne zagadki, salon fryzjerski z podejrzaną klientelą i obsługą… Elbląskie realia i wyreżyserowana improwizacja aktorska. Przedstawienie interaktywne z udziałem publiczności. Widzowie decydują o zakończeniu spektaklu.

Elbląskie przestawienie "Szalonych nożyczek" zostało dostosowane do naszych realiów i osadzone w bardzo konkretnych, doskonale nam wszystkim znanych miejscach. Struktura sztuki pozwala aktorom na improwizację, co stwarza wiele niespodziewanych sytuacji, które bawią publiczność jak i również samych wykonawców. Bezpośredni kontakt aktora z widzem należy w teatrze do rzadkości. "Szalone nożyczki" to komedia z wątkiem kryminalnym rozgrywająca się w salonie fryzjerskim. Piętro wyżej, we własnym mieszkaniu, zostaje zamordowana sławna pianistka. Podejrzenie pada na przebywających w salonie klientów i pracowników. I tu do akcji wkraczają... Widzowie… To Państwo biorąc czynny udział w śledztwie wskazują winnego, to dzięki Wam dzielni policjanci mogą odtworzyć feralne zdarzenie z najdrobniejszymi szczegółami, to wreszcie Państwo, zdecydujecie o zakończeniu sztuki.

Redakcja info.elblag.pl ma dla Państwa dwa podwójne zaproszenia na niedzielną odsłonę spektaklu. Aby je wygrać należy odpowiedzieć na jedno pytanie: Która elbląska aktorka wciela się w postać fryzjerki  w spektaklu „Szalone nożyczki” w reżyserii Macieja Korwina? Odpowiedź można znaleźć na stronie: www.teatr.elbag.pl

Na odpowiedzi czekamy  do piątku (do godz 12:00) na adres: konkurs@info.elblag.pl. W treści oprócz odpowiedzi proszę wpisać imię i nazwisko. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej drogą e-mailową. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Podwójne zaproszenie na spektakl "Szalone nożyczki" wygrał Arkadiusz Gorgol. Gratulujemy! Potwierdzenie wysłaliśmy drogą meilową.

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.