Piątek, 27.02.2026, Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

Taneczny Dzień Kobiet w Centrum Tańca Promyk. Wygraj wejściówkę

27.02.2026, 13:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Taneczny Dzień Kobiet w Centrum Tańca Promyk. Wygraj wejściówkę

Już 7 marca 2026 roku w Centrum Tańca Promyk odbędzie się wyjątkowe wydarzenie dedykowane wyłącznie Paniom – „Taneczny Dzień Kobiet. Bachata i pokaz high heels z Pauliną Cytruk”. To propozycja dla kobiet, które chcą świętować aktywnie, w rytmie latino i w atmosferze dobrej energii oraz kobiecej solidarności.

 

 

 

W programie znalazły się dwugodzinne warsztaty bachaty – tańca pełnego zmysłowości, płynnych ruchów i swobody. Zajęcia skierowane są do Pań na każdym poziomie zaawansowania – zarówno tych, które mają już doświadczenie taneczne, jak i kobiet, które dopiero chcą spróbować swoich sił na parkiecie. To przestrzeń, by poczuć rytm, zwiększyć świadomość własnego ciała i po prostu dobrze się bawić – w kobiecym gronie.

 

 

 

Spotkanie poprowadzi Paulina Cytruk – profesjonalna tancerka, instruktorka i choreografka, specjalizująca się w stylach latino, high heels oraz commercial dance – ma na swoim koncie występy u boku największych gwiazd polskiej sceny muzycznej oraz udział w licznych produkcjach scenicznych i telewizyjnych.

Finałem wieczoru będzie energetyczny pokaz high heels – dynamicznego stylu łączącego elementy dancehallu, voguingu i sexy dance.

 

 

 

Informacje organizacyjne

7 marca 2026 r.
Godz. 17:00–19:30
Centrum Tańca Promyk, ul. Browarna 80 w Elblągu

Koszt udziału: 80 zł
Wejściówki dostępne na miejscu przed warsztatami
Zapisy telefoniczne: 609 977 220 (liczba miejsc ograniczona)

 

 

 

 

 


Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" w Elblągu

 

 

Konkurs:

 

Do wygrania wejściówka. Wystarczy wysłać zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko i numer telefonu. W tytule wpisz "Taneczny Dzień Kobiet". Zgłoszenia przyjmujemy do 04.03., do godziny 15:00. Zwycięzcy o wygranej zostaną powiadomieni drogą e-mailową lub telefoniczną 04.03.., po godz. 15.00. O zwycięstwie decyduje kolejność zgłoszeń.


Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2240598201752