Czwartek, 30.05.2024, Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

NMF: Minimaraton z filmami KRZYK już 10 marca w Multikinie - wygraj bilety

08.03.2023, 10:15:00 Rozmiar tekstu: A A A
NMF: Minimaraton z filmami KRZYK już 10 marca w Multikinie - wygraj bilety

Przygotuj się na noc z dreszczykiem! Już 10 marca zapraszamy do Multikina na minimaraton horrorów, w trakcie których zaprezentujemy dwa filmy: „KRZYK” z 2022 roku – oraz – premierowo – „KRZYK VI”! Najnowsze części kultowego slashera zadowolą nie tylko najbardziej zagorzałych fanów serii. Przekonaj się, czy tym razem bohaterom uda się przechytrzyć przebiegłego Ghostface’a i… ujść z życiem. Jedno jest pewne: tej nocy nikt nie zaśnie przed ekranem. Seans będzie trzymać w napięciu aż do ostatniej minuty!*** Więcej informacji ***
 


NMF: Minimaraton z filmami „Krzyk” odbędzie się 10 marca (piątek) w Multikinach:

1.    Biała Podlaska
2.    Bydgoszcz
3.    Elbląg
4.    Gdańsk
5.    Głogów
6.    Jaworzno
7.    Katowice
8.    Kielce
9.    Koszalin
10.    Kraków
11.    Leszno
12.    Łódź
13.    Mielec
14.    Olsztyn
15.    Poznań 51
16.    Radom
17.    Rumia
18.    Rybnik
19.    Rzeszów
20.    Słupsk
21.    Szczecin
22.    Tarnów
23.    Tychy Gemini
24.    Warszawa Targówek
25.    Warszawa Ursynów
26.    Warszawa Złote Tarasy
27.    Włocławek
28.    Wrocław Pasaż
29.    Zabrze


Godzina rozpoczęcia:
Rozpoczęcie o 22:00


Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:
- filmy są wyświetlane w wersjach z oryginalną ścieżką dźwiękową, z polskimi napisami.

- W Wydarzeniu mogą uczestniczyć:


a)    osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych,


b)    osoby pełnoletnie o ograniczonej zdolności do czynności prawnych - posiadające zgodę przedstawiciela ustawowego na udział,


c)    osoby w wieku powyżej 16 roku życia (ale mniej niż 18 rok życia) - posiadające zgodę przedstawiciela ustawowego na udział,

 
d)    osoby w wieku poniżej 16 roku życia - będące pod opieką przedstawiciela ustawowego (za okazaniem stosownego dokumentu).


Uczestnik jest zobowiązany do okazania dokumentu potwierdzającego wiek. W przypadku braku wymaganego dokumentu obsługa kina może nie wyrazić zgody na udział w Wydarzeniu.
                                                                   …

Informacje o spółce Multikino:

Multikino, należące do Grupy Vue International – lidera na europejskim rynku kinowym, to pierwszy operator, który w 1998 roku uruchomił w Polsce multipleks. Od tego czasu wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin w Europie i na świecie. Obecnie pod szyldem Multikino działają 34 kina w 27 miastach Polski z łączną liczbą 274 ekranów. Wraz z przejętymi w maju 2019 r. kinami sieci  Cinema3D liczba lokalizacji wynosi 45 multipleksów w 37 miastach.
 

Flagowe kino sieci zlokalizowane jest w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Obiekt składa się z 8 nowoczesnych sal, w tym Sali Premierowej na 788 osób. W marcu 2022r.  uruchomione zostało wyjątkowe kino w Galerii Gemini Park w Tychach. Obiekt składa się z 7 sal wyposażonych w projektory laserowe oraz skórzane, elektrycznie rozkładane fotele, dzięki którym widz ogląda filmy w pozycji półleżącej. W rozkładane fotele tego typu w pełni wyposażone są także warszawskie Multikino w Galerii Młociny oraz poznańskie Multikina: Stary Browar i Malta.
 

Multikino to zdecydowanie więcej niż kino. Oferuje zarówno największe i najbardziej oczekiwane premiery filmowe, jak i koncerty światowych gwiazd, nocne maratony filmowe, transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych, transmisje oper, baletu oraz retransmisje spektakli z brytyjskiego National Theatre.


Multikino za swoją działalność wielokrotnie było dostrzegane podczas prestiżowych konkursów. Jest zdobywcą nagród Superbrands oraz Superbrands Created in Poland. Od wielu lat zajmuje pozycję lidera w obszarze „Event Cinema” zarówno na rynku polskim, jak i europejskim (laureat europejskiej nagrody ECA Awards w 2014 roku).

 

 

Multikino Elbląg

 


Konkurs:
 

Jeśli chcesz wygrać jedno z pięciu podwójnych zaproszeń wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko i numer telefonu. W tytule wpisz "Minimaraton z filmami KRZYK".

Zgłoszenia przyjmujemy do 09.03., do godziny 16:00. Zwycięzca o wygranej zostanie powiadomiony drogą telefoniczną 09.03., po godz. 16.00.  O zwycięstwie decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 


Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.14549088478088