Piątek, 23.02.2024, Imieniny: Romana, Izabela, Damian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

Wiosna z Cyrkiem Zalewski w Elblągu! - wygraj bilety

02.06.2022, 15:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Wiosna z Cyrkiem Zalewski w Elblągu! - wygraj bilety
fot. nadesłane

W tym roku Cyrk Zalewski świętuje swój perłowy jubileusz! Z okazji 30-lecia istnienia cyrku najstarsza cyrkowa rodzina w Polsce przygotowała wyjątkowe widowisko dla całej rodziny. Mieszkańcy Elbląga będą mieli szansę obejrzeć je na jednym z dwóch zaplanowanym spektakli, już 5 czerwca.

 
Cyrk Zalewski ma już 30 lat! Z okazji Dnia Dziecka rodzina Zalewskich, której cyrkowe tradycje sięgają aż ośmiu pokoleń, przygotowała naprawdę wyjątkowe show, które w doskonałej zabawie połączy trzy pokolenia widzów.  Na trasie cyrku nie mogło zabraknąć Elbląga.

Namiot cyrkowy Cyrku Zalewski stanie przy Parku Rozrywki Nowa Holandia.

Spektakle odbędą się o godzinie 13.00 i 16.00.

Nie zabraknie uwielbianych przez widzów słynnych motorów w kuli śmierci – tym razem w ekstremalnie niebezpiecznej wersji z aż czterema jeźdźcami! W jubileuszowym programie także – ekstremalne ewolucje na WAHADLE ŚMIERCI, podniebny pokaz akrobatyczny na rowerze, wspaniała gimnastyka napowietrzna, pokaz na trampolinie na wesoło, wielka iluzja i zupełnie niesamowity pokaz Laser Mana.

Na arenie nie może zabraknąć klowna – widzów będzie bawić tym razem wyjątkowy hiszpański duet komiczny – RIVELINO.
Na cyrkowej arenie pojawią się artyści m. in z Polski, Brazylii, Ukrainy i Hiszpanii.

 - Jubileusz 30-lecia istnienia to dla nas wielka radość. Ale nie byłoby nas w tym miejscu, gdyby nie widzowie, którzy doceniają i kochają tradycyjną sztukę cyrkową, zarażając miłością do nie kolejne pokolenia. Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy na najnowszy program w 2022 r. – mówi Kamil Zalewski, reżyser i jedna z gwiazd najnowszego spektaklu Cyrku Zalewski.


SPEKTAKLE
Niedziela, 5 czerwca  2022 r.
Godz. 13.00 i 16.00

 

Konkurs:

 

Jeśli chcesz wygrać zaproszenie (dla osoby dorosłej i dziecka do 12 roku życia) do cyrku wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko i nr telefonu. W tytule wpisz "Cyrk Zalewskiego”. Zgłoszenia przyjmujemy do 3.06., do godziny 15:00. Zwycięzca o wygranej zostanie powiadomiony drogą telefoniczną bądź e-mailową. O zwycięstwie decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 


Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.070530891418457