Środa, 21.08.2019, Imieniny: Joanna, Kazimiera, Franciszek
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

Baltic Cup już niebawem - wygraj bilety

09.10.2016, 18:00:25 Rozmiar tekstu: A A A
Baltic Cup już niebawem - wygraj bilety

Już po raz siedemnasty  do Elbląga przyjadą pary taneczne stanowiące europejską czołówkę oraz tancerze z kilkunastu krajów europejskich. W ramach Festiwalu Baltic Cup odbędą się dwa prestiżowe rankingowe turnieje: WDSF World Open Standard i Latin, w których startują najlepsze pary taneczne z kilkunastu krajów europejskich. Tancerzy oceniać będzie uznane w świecie tanecznym międzynarodowe jury. Podczas Festiwalu będziemy gościć sędziów z Włoch, Niemiec, Irlandii, Anglii, Estonii, Rosji, Litwy, Łotwy, Ukrainy, Szwecji, Białorusi, Norwegii, Danii i innych krajów.                                                                           

- Festiwal spośród innych wyróżnia jego oprawa, bo muzyka podczas gali finałowej jest grana na żywo przez 30-osobową Orkiestrę Filharmonii z Grodna z towarzyszeniem wokalistów, a w pokazach prezentują się gwiazdy światowego formatu – mówi Antoni Czyżyk, dyrektor CSE „Światowid”, które jest organizatorem MFT „Baltic Cup”. - W 2009 roku gościliśmy m.in. trzykrotnych mistrzów świata w kategorii Cabaret – Erica Lunę i Georgię Ambarian ze Stanów Zjednoczonych, w roku 2010 drugich wicemistrzów świata par zawodowych w tańcach latynoamerykańskich, Franco Formicę i Oksanę Lebedev oraz Teatr Ruchu OCELOT, w roku 2012 tańczyła u nas  grupa Augustina Egurroli, w roku 2013 Paulina Biernat i Stefano Terrazzino, a w 2014  Agnieszka i Grzegorz Cherubińscy, mistrzo-wie boogie-woogie.

Podczas tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Tańca „Baltic Cup” rozegrane też zostaną otwarte mistrzostwa Polski – Polish Open Championships, w których udział mogą wziąć także pary spoza naszego kraju.

Współorganizatorami MFT „Baltic Cup” są Światowa Federacja Tańca Sportowego, Federacja Tańca Sportowego i Stowarzyszenie „Jantar”. Patronat Honorowy nad BALTIC CUP objęli Witold Bańka - Minister Sportu i Turystyki, Gustaw Marek Brzezin - Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego i Witold Wróblewski - Prezydent Elbląga.
Sponsorem głównym jest Grupa LOTOS S.A.

Impreza dofinansowana ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Międzynarodowy Festiwal Tańca BALTIC CUP odbędzie się 14-16 października, w Hali Sportowo- Widowiskowej przy ul. Grunwaldzkiej 135.


Więcej informacji na www.swiatowid.elblag.pl

Konkurs:

Jeśli chcesz wygrać jeden z pięciu biletów na niedzielę wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko, nr telefonu, a w tytule wpisując "Baltic Cup - niedziela". Zgłoszenia przyjmujemy do 13 października, do godziny 12:00. Zwycięzca zostanie o tym powiadomiony drogą mailową 13 października, po godz. 12.00. O zwycięstwie w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.
 


Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Obserwatorka
  Niedziela, 09.10

  Kiedy odchodzi Czyżyk ?????czekamy na informację

 2. 2
  +2
  ~ Widzę
  Poniedziałek, 10.10

  Dawno powinien odejść. Czas na młodych !!!!!!!!!!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.