Wtorek, 5.12.2023, Imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

Bilety na Poranki w Multikinie!

14.04.2011, 10:48:29 Rozmiar tekstu: A A A
 Bilety na Poranki w Multikinie!
Mamy dla Państwa dwa podwójne zaproszenia na Poranki w Multikinie na godz. 10.30 i dwa podwójne zaproszenia na godz. 12.00. Nasz konkurs trwa do piątku!

W kwietniu, w każdą sobotę i niedzielę w Multikinie: o godzinie 10:30 - Poranki z bajkami: Hutosie i Krecik. Co tydzień nowe odcinki. Czas trwania około 60 min. Dla dzieci powyżej 2 lat. O godzinie 12:00 – Poranki z pełnometrażową bajką Barbie i sekret wróżek. Czas trwania: 72 min. Dla dzieci powyżej 4 lat. (Pokazy z Barbie przez cały kwiecień oraz 1 maja.). Poranki dla dzieci odbywają się w każdy weekend.

Zaproszenia wygrają te osoby, które jako pierwsze prześlą na adres: konkurs@info.elblag.pl swoje zgłoszenie, pisząc w tytule maila „poranek”. W treści maila proszę podać swoje imię i nazwisko. Na zgłoszenia czekamy do piątku, do godz. 10.00.

NIESPODZIANKA: Magazyn Hutosie  w PREZENCIE dla dzieci odwiedzające Poranki. Ilość magazynów ograniczona. Do wyczerpania zapasów.

Dzięki firmie AMEET Sp. z o.o., wydawcy książek dla dzieci, możecie wygrać 10 wyjątkowych książek z serii Barbie™ Niezbędnik Projektantki oraz 10 książek z  minifigurkami LEGOŸ „ Misja Zabawa. Hak Pirata i inne zadania”.

Co trzeba zrobić by wygrać? Wystarczy kupić bilet na Poranki i odesłać go wraz z pracą pt.: „Mój ulubiony bohater Poranków”, na adres: 

Multikino / Konkurs Poranki
ul. Wiertnicza 166
02-952 Warszawa

Na wszystkie prace czekamy do 5 maja 2011.  Pamiętajcie o dopisku Konkurs Poranki, swoim adresie zwrotnym oraz o podaniu imienia i wieku dziecka, które ją wykonało. 

Spośród nadesłanych prac wybierzemy te najładniejsze! W skład jury oceniającego prace wchodzić będzie przedstawiciel firmy AMEET i Multikina! Rozwiązanie konkursu 10 maja.

Barbie™ Niezbędnik projektantki: Biżuteria i dodatki
Wyjątkowa książka przygotowana z myślą o małych wielbicielkach lalki BarbieŸ i mody. W środku każda dziewczynka znajdzie atrakcyjne dodatki, wzory oraz szablony, z których będzie mogła przygotować piękną biżuterię i dodatki dla BarbieŸ. 

Misja Zabawa. Hak pirata i inne zadania
Książka z minifigurkami LEGOŸ  oraz mnóstwem ciekawych zadań, których bohaterami są najpopularniejsze postaci ze świata LEGO.

Partnerem konkursu jest firma AMEET, której pełna oferta wydawnicza znajduje się na http://www.ameet.pl/.

Więcej o Porankach na http://www.multikino.pl/pl/extra/dzieci/.

Bilety na Poranki wygrali:

Hanna Rochowicz – godz. 10.30
Marcin Pawski – godz. 10.30
Michał Baranowski – godz. 12.00
Angelika Gwiazda – godz.12.00
 
 
 
 
 
 
 

MP

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.95825386047363