Piątek, 20.10.2017, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

Walentynkowy bal dla maluchów

12.02.2008, 21:26:59 Rozmiar tekstu: A A A
Walentynkowy bal dla maluchów

Na dzisiejszy Bal Walentynkowy do Galerii Talentów Aniołowo wraz ze swoimi pociechami udadzą się: Kinga Puławska, Robert Tchórzewski, Marta Domitrz, Anna Królikowska i Elżbieta Perdian. Gratulujemy. Potwierdzenie wysłaliśmy mailem.

Czy Dzień Zakochanych obchodzą tylko dorośli? Odpowiedź brzmi nie tylko. Galeria Talentów Aniołowo zaprasza wszystkie dzieci oraz ich rodziców na Bal Walentynkowy, na który tradycyjnie już w naszym konkursie czekają zaproszenia.

W programie imprezy rozmaite zabawy i konkursy m.in. na największe serce wykonane własnoręcznie i przyniesione do Aniołowa oraz na najładniejszy wierszyk walentynkowy. Bal odbędzie się w czwartek, 14 lutego w godzinach 17-19. A już 21 lutego kolejny bal „Śmiecholandia” z malowaniem twarzy i konkursami (m.in. na najzabawniejszy strój).

Dla tych, którzy nie wiedzą, czym jest Aniołowo oraz gdzie się znajduje poniżej krótka informacja. 

Aniołowo to jedyne miejsce gdzie rodzice mogą zostawić swoje pociechy pod opieką animatorów i zrobić zakupy. - Aniołowo powstało z tęsknoty za miejscem przytulnym, kolorowym, wypełnionym uśmiechem dzieci – mówi Barbara Bąk, dyrektor Aniołowa. Nie ma takich w mieście a mam wielką nadzieję, że tak właśnie będzie u nas.

Aniołowo Galeria Talentów mieści się w budynku Na Stoku przy ul. Płk Dąbka obok targowiska miejskiego.

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy bezpłatne zaproszenia na Bal Walentynkowy do Aniołowa. Rozlosujemy je wśród osób, które przyślą nam maila na adres
konkurs@info.elblag.pl">konkurs@info.elblag.pl W mailu powinno znaleźć się imię i nazwisko osoby wysyłającej oraz wiek i imię dziecka. W temacie maila prosimy nie zapomnieć o wpisaniu słowa „Aniołowo”. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w czwartkowy poranek.


Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2017 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.